middleRazpored

Rmunich             

  

   SESTANEK EKIP IN ŽREBANJE PAROV ZIMSKE LIGE V MALEM NOGOMETU BO V SREDO, 13.11.2019

                          OB 18.30 URI V RESTAVRACIJI FINK V SLOVENSKIH KONJICAH !           

 

RAZPORED:

11. KROG - SOBOTA, 09.11.2019        
FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE
: STRANICE
 8  :  4  (1 : 1 )
 
  KROTTENDORF
: SD JESEN
 1  :  0  ( 1 : 0 )
 
        KMN SAMORASTNIKI
: BEZINA     
 2  :  2  ( 2 : 0 )
 
FTANKOLYWOOD
: VAŠKA KRčMA LOČE
 1  :  9  ( 0 : 1 )
 
TEPANJE
: ZEČE TRANSPORT PUŠNIK             
 1  :  1  ( 1 : 1 )
 
ZBELOVO
: PICERIJA ENDI     
 4  :  5  ( 2 : 0 )
  
  ŽIČE
: AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ 
 0  :  4  ( 0 : 3 )
 
                                         CENTRAL CAFFE 
:
MODELARSTVO HOHLER
 9  :  0  ( 5 : 0 )                        
 
                                          
 
                                                            
 
   

REZULTATI:

12. KROG - SPOMLADI 2020 
       
    STRANICE : MODELARSTVO HOHLER
 
 AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ
:
CENTRAL CAFFE
 
                         ZEČE TRANSPORT PUŠNIK
: ZBELOVO                                          
   
 VAŠKA KRČMA LOČE
: TEPANJE                          
   
SD JESEN
: KMN SAMORASTNIKI
 
FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE
: KROTTENDORF
                
 
          BEZINA
: FRANKOLYWOOD  
 
PICERIJA ENDI
: ŽIČE

 
         
 

POKALNO TEKMOVANJE "AVTO SIRENA" ČETRTFINALE PRVE TEKME

V POLFINALE, KI SE IGRA SPOMLADI 2020 SO SE UVRSTILE EKIPE 

MIZARSTVO ŠKRINJAR,  B - S TELEFONIJA, GOSTIŠČE SMOGAVC IN BAR LIDA

VSE PODROBNOSTI IZ TEKEM POKALNEGA TEKMOVANJA - IZIDI, STRELCI, JAVNI OPOMINI IN

PREPOVEDI NASTOPA NAJDETE POD ZAVIHKOM "POKAL" !

 middleLestvica.

1   CENTRAL CAFFE                              
 11  11 
0   0 65 : 16
33 + 49  
2   AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ
11 7 3   1
43 : 17
24 + 26  
3   KROTTENDORF                                 
11
6 3   2
22 : 15
21 + 7  
4   BEZINA                    
11 6 3    2
32 : 31
21 + 1  
5   VAŠKA KRČMA LOČE                 
11 6  2     3
42 : 24 
20 + 18  
6   TEPANJE
11 6 1    4
 37 : 28
19 + 9  
7   KMN SAMORASTNIKI
11 5 3    3 34 : 24
18 + 10  
8   ZEČE TRANSPORT PUŠNIK
11 4 6    1  33 : 27
18 + 6  
 9   SD JESEN                      ( -1 )
11 5 0    6
47 : 31
14  + 16  
10   STRANICE
11 4 1    6
35 : 28
13
+ 7  
11   PICERIJA ENDI                        
11 4 1    6
 26
:
34
13 - 8  
12   ZBELOVO
11 4 0    7
30 : 51 12 - 21  
13   ŽIČE
11 3 1    7
21 : 50 10 - 29  
14   FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE
11 2 2    7
26 : 45 8 - 19  
15   FRANKOLYWOOD
11 2 0    9
24 : 57 6 - 33  
16   MODELARSTVO HOHLER
11 0 0    11
19 : 58 0 - 39  
                                                                                                

  

middle

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE
VS STRANICE
  8 : 4   1 :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
SPODNJE GRUŠOVJE.  SODNIK: Dejič
                                                                                                        x  
STRELCI: S. Juhart 3, Figek 2, S. Krajnc, Košmrlj, Ž. Leskovar                                 Kašnik 2, Martinčič 2
   
JAVNI OPOMINI: 313 Hrovat Klemen, 925 Martinčič Andraž, 892 Kašnik Dejan (S)
x  
 
    

 

middle

KROTTENDORF
VS SD JESEN
  1 : 0   1 :  0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ŽABLJEK. SODNIK: Slatinek
                                                                                                        x  
STRELCI:  T. Leskovar,                                -         
   

JAVNI OPOMINI: 877 Korošec Nejc, 916 Mlakar Gregor (K); 916 Mihelak Jože (J) 

x  
    

 

middle

KMN SAMORASTNIKI
VS BEZINA
  2 : 2   2 : 0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
STRANICE. SODNIK: Obrul    
                    x  
STRELCI: B. Adamič 2;                                Čolič, D. Konec
   
JAVNI OPOMINI: 903 Šteger Luka, 1215 Reljanovič Nenad (S); 184 Gorenšek Tadej (B)
x  
IZKLJUČITEV - DIREKTNA: 088 Založnik Matej (B): 
    

              

middle

FRANKOLYWOOD
VS VAŠKA KRČMA LOČE
  1 : 9   0 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
FRANKOLOVO. SODNIK: Marinčič
                                                                                                        x  
STRELCI: T, Javornik;                          D. Stupan 4, Špes 2, E. Podkubovšek, Vengušt                          
   
JAVNI OPOMINI: 911 Kuserbanj Tomaž (F)
x  

 IZKLJUČITEV - DRUGI JAVNI OPOMIN:

    

 

middle

TEPANJE
VS ZEČE TRANSPORT PUŠNIK
  1 : 1   1 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
TEPANJE. SODNIK: Lunežnik
                                                                                                        x  
STRELCI: Rupnik;     E, Veranič
   
JAVNI OPOMINI: 065 Fridrih Matej (T)
x  

 IZKLJUČITEV - DRUGI JAVNI OPOMIN:

    

 middle

ZBELOVO
VS PICERIJA ENDI        
  4 : 5   2 :  0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ZBELOVO. SODNIK: Esih
                                                                                                        x  
STRELCI: Peček 2, Brači, Šretl;                                 Bezenšek 3, Kočnik 2
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
 
    

 

middle

ŽIČE
VS AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ
  0 : 4   0 :  3 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ŽIČE  SODNIK: Videčnik
                                                                                                        x  
STRELCI: -;                                                    M. Jančič 2, Robi Vrečko, N. Krajnc      
   
JAVNI OPOMINI: -
x  

    

 

middle

CENTRAL CAFFE
VS MODELARSTVO HOHLER   
  9 : 0   5 :  0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
 KONJIŠKA VAS. SODNIK : Konec
                                                                                                        x  
 STRELCI: Grašič 2, B. Podkubovšek 2, Pučnik 2, Rečnik, Berglez, Blazinšek               _
   
 JAVNI OPOMINI: 281 Verhovšek Matic (MH)
x  
 
   

 

middlePrepoved

913 Hrustelj Kristjan                 Frankolywood                  Izključitev direktna vsled incidenta proti sodniku                              2 leti do 13.10.2021

Ekipa Frankolywood                                                          vsled incidenta igralca Hrustlja  - izključitev iz lige pogojno             2 leti do 13.10.2021

088 Založnik Matej                   Bezina             izključitev direktna - vletavanje v igrišče in odrivanje nasprotnega igralca        5 tekem

065 Fridrih Matej                     Tepanje                     dva javna opomina                                                                                     1 tekma

892 Kašnik Dejan                    Stranice                    dva javna opomina                                                                                      1 tekma

923 Martinčič Andraž              Stranice                    dva javna opomina                                                                                       1 tekma

956 Mihelak Jože                    SD Jesen                 dva javna opomina                                                                                        1 tekma 

903 Šteger Luka                     Samorastniki             dva javna opomina                                                                                        1 tekma

281 Verhovšek Matic             Modelarstvo Hohler   dva javna opomina                                                                                         1 tekma

middleOpomini

CENTRAL CAFFE                             9

276 Podkubovšek Miha, 189 Podkubovšek Blaž, 878 Jevšinek Matej, 182 Črešnar tadej, 188 Grašič Rok

AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ      16

288 Padežnik Alen, 290 Korošec Stanči. 348 Krajnc Nik, 962 Vrečko Rok, 294 Korošec Gregor

SD JESEN                                         18                  

838 Kušar Rok, 1208 Zorič Gorazd, 886 Lah Franc, 884 Verhovnik David

ZBELOVO                                          9    

212 Hirkič Isko, 923 Dreo Izidor

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE          9                               

169 Juhart Tomaž, 948 Javornik Jani, 310 Figek Dejan, 941 Košmrlj Primož, 217 Leskovar Žan

ZEČE TRANSPORT PUŠNIK            2                                       

100 Veranič Marko, 820 Čakš Denis

VAŠKA KRČMA LOČE                       4                                                      

004 Stupan David, 006 šajtegel Benjamin

KROTTENDORF                                 9

284 Cvahte Matej, 914 Leskovar Jan, 942 Leskovar Tilen, 868 Babšek Daniel, 283 Javornik Marcel, 877 Korošec Nejc, 916 Mlakar Gregor

KMN SAMORASTNIKI                        8                             

811 Gorečan Tomaž, 946 Jakob Jurij, 809 Bah Denis  945 Medved Milan      

BEZINA                                               11

088 Založnik Matej, 096 Založnik Alojz, 184 Gorenšek Tadej, 1215 Reljanovič Nenad

TEPANJE                                             11

073 Munda Mitja, 062 Očko Benjamin, 851 Orož Tomaž, 066 Krajnc Primož, 908 Čander Črtomir

STRANICE                                           12                          

315 Višnjar Jan Žan, 316 Višnjar Blaž, 338 Zbičajnik Blaž, 313 Hrovat Klemen

MODELARSTVO HOHLER                13

079 Mernik Boris, 085 Bezenšek Jože, 077 Pišotek Tomaž, 081 Kolar Gašper

PICERIJA ENDI                                    9

850 Strafela Marko, 851 Plevnik Dejan, 164 Gorinšek Tomaž, 161 Pozeb Uroš

FRANKOLYWOOD                               32

912 Zore Luka, 963 Zazijal Gašper, 899 Vezenšek Tomaž, 911 Kuserbanj Tomaž

ŽIČE                                                      7

278 Mernik Tadej, 250 Konec Peter, 270 Leskovar Tadej

middleRezultati     

CENTRAL CAFFE                              65          

Grašič Rok 19, Blazinšek Denis 16, Podkubovšek Blaž 7, Podkubovšek Miha 7, Jevšinek Matej 6, Brglez Marcel 6, Pučnik Marko 3

Rečnik Irenej,

AVTOPREVOZ DANIEL FIJAVŽ        43                                                    

Krajnc Nik 10, Padežnik Alen 8, Jelenko David 9, Jančič Matic 8, Vrečko Robert 3, Krajnc Darko 2, Korošec Stanči 2, Košič Anže,

SD JESEN                                          47                          

Lah Franci 11, Kušar Rok 8,  Zorič Gorazd 6, Verhovnik Denis 6, Verhovnik David 4, Pliberšek Andrej 3, Pučnik Tadej 3, Gracej Tomaž 3,  

Mihelak Jože 2, Gracej Jure

ZBELOVO                                           30                                           

Bračič Domen 9, Peček Tilen 4, Sevšek Franci 4, Strmšek Primož 3, Stramšek Miha 2, Dreo Izidor 2, Šretl Andrej 2, Marzidošek Iztok,

Jug Vid, Leva Tadej, Hirkič Isko,

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE            26                                                    

Figek Dejan 8, Leskovar Žan 4, Juhart Samo 3, Krajnc Sašo 3, Gumzej Jože 2, Kop Anže 2, Košmrlj Primož 2, Juhart Tomaž, Javornik Jani

ZEČE TRANSPORT PUŠNIK              33      

Veranič Elvis 8, Veranič Marko 7, Pušnik Aleš 6, Kotnik Rok 5, Kos Tomaž 3, Cugmas Timotej 2, Pučnik Domen 2

VAŠKA KRČMA LOČE                        42                          

Stupan David 17, Podkubovšek Edi 8, Špes Fredi 5, Rupnik Aleš 4, Turinski Stefan 2, Govedič Blaž 2, Jevšinek Jože 2, Šajtegel Benjamin

Vengušt

KROTTENDORF                                  22              

Leskovar Jan 6, Fuhrer Matic 3, Moser Robi 4, Korošec Nejc 3, Cvahte Matej 2, Javornik Marcel 2, Leskovar Tilen, Pučnik Marko 1 - avtogol

KMN SAMORASTNIKI                        34                                          

Volf Jože 7, Klinc Jernej 6, Medved Milan 4, Kovač Miha 3, Šteger Luka 3, Jakop Jurij 3, Bah Denis 3,  Adamič Blaž 2, Adamič Drago

Novak Matic, Gorečan Uroš

BEZINA                                                 32

Gorenšek Tadej 14, Založnik Matic 6, Čolič Belmin 5, Škorjanc Denis 3, Konec David 2, Jelenko Matej, Volšak David

TEPANJE                                              37                               

Krajnc Primož 11, Očko Benjamin 8, Fridrih Matej 5, Orož Peter 3, Rebernak Andrej 3, Verhovšek Rene 2, Orož Tomaž 2, Čander Črt,

Dovnik Aleksander, Rupnik Bojan

STRANICE                                            30 (+5 bb)

Višnjar Jan Žan 7, Zbičajnik Aljaž 6, Martinčič Andraž 6, Zbičajnik Blaž 5, Lipičnik Alen 2, Kašnik Dejan 3, Sernel Nejc,

MODELARSTVO HOHLER                   19          

Gluvič Dejan 6, Pišotek Tomaž 6, Mernik Jože 2, Skrbinšek Borut 2, Buh Boštjan, Klančnik Žiga, Vezenšek Andrej 

PICERIJA ENDI                                     26

Bezenšek Timotej 8, Kočnik Vojko 5, Plevnik Dejan 4, Širca Miha 3, Brdnik Patrtik 2, Pozeb Uroš 2, Strafela Marko 2,

FRANKOLYWOOD                                24

Rozman Janez 8, Bojanovič Miha 7, Kuserbanj Tomaž 2, Javornik Tadej 2, Brodej Klemen 2, Vezenšek Primož, Kuserbanj Primož

Pukmajster Darjan                                                                                                                                                                                                                                                                          

ŽIČE                                                       21

Hundrič Matija 6, Gradišnik Simon 4, Mernik Tadej 3, Cugmajster Aleš 3, Gradišnik Simon 2,Satler Tadej 2, Ravnjak Gregor, Konec Peter,

Gregorc Jan

middleRezultati

KONJIŠKA VAS:                                                   MODELARSTVO HOHLER

                                                                                  CENTRAL CAFFE

STRANICE:                                                           PREVOZNIŠTVO  DANIEL FIJAVŽ

                                                                                 STRANICE

                                                                                 KMN SAMORATSNIKI

TEPANJE:                                                              PICERIJA ENDI

                                                                                 TEPANJE

LOČE:                                                                     VAŠKA KRČMA LOČE

SPODNJE GRUŠOVJE:                                        FSTIM

BEZINA                                                                  BEZINA 

SVETI JERNEJ:                                                    ZBELOVO       

ZEČE:                                                                     ZEČE

ŽIČE:                                                                      ŽIČE

VRHOLE:                                                              SD JESEN                                                                          

ŽABLJEK:                                                             KROTTENDORF

FRANKOLOVO                                                    FRANKOLYWOOD

 

middleRazpored

 

 

CENTRAL CAFFE

 Barva dresov:

 OSNOVNA:          dres: zelene

                           hlačke: zelene

 REZERVNA:         dres: modro črne

                           hlačke: črne

 IGRALCI:

19 - 182 Črešnar Tadej

19 - 183 Podkupovšek Nejc

19 - 185 Plešnik Aleksander

19 - 186 Pučnik Marko

19 - 187 Brglez Marcel

19 - 188 Grašič Rok

19 - 189 Podkubovšek Blaž

19 - 190 Blazinšek Deniz

19 - 191 Rečnik Irenej

19 - 276 Podkubovšek Miha

 

19 - 878 Jevšinek Matej

19 - 940 Perc Marko

 

VODJA EKIPE: Rečnik Irenej 

 

 

                  

PREVOZNIŠTVO DANIEL FIJAVŽ

Barva dresov:

OSNOVNA:       dres: bela

                       hlačke: rdeče

REZERVNA:      dres: modri

                       hlačke: modre

 IGRALCI: 

19 - 285 Borovnik Matija

19 - 287 Zlodej Benjamin

19 - 288 Padežnik Alen

19 - 290 Korošec Stanči

19 - 291 Jelenko David

19 - 293 Krajnc Darko

19 - 294 Korošec Gregor

19 - 295 Anderlič Matjaž

19 - 340 Sodin Dejan

19 - 341 Marinčič Aleš

19 - 348 Krajnc Nik

 

19 - 929 Vrečko Robert

19 - 951 Biljakovič Amadej

19 - 962 Vrečko Rok

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 327 Košič Anže                   7 Stranice

19 - 357 Jančič Matic                7 ND Dravinja

19 - 358 Goleš Enej                  7 ND Dravinja

 

VODJA EKIPE: Podpečan Dani

 

 

KROTTENDORF

 

Barva dresov:

OSNOVNA:      dresi: rdeči

                     hlačke: rdeče

 IGRALCI: 

19 - 864 Leskovar Matic

19 - 865 Golob Rosando

19 - 866 Rančnik Jernej

19 - 867 Leskovar Nejc

19 - 868 Babšek Daniel

19 - 869 Podlesnik Žiga

19 - 870 Brglez Danijel

19 - 871 Ozvaldič Samo

19 - 872 Moser Robi

19 - 914 Leskovar Jan

19 - 915 Gustin David

19 - 916 Mlakar Gregor

19 - 942 Leskovar Tilen

19 - 943 Novačan Miha

19 - 954 Žist Miran

 

19 - 283 Javornik Marcel

19 - 284 Cvahte Matej

19 -1211 Fuhrer Matic

 

PRESTOPI 2019 

Prišli:

19 - 877 Korošec Nejc              7 Central Caffe

 

Vodja ekipe: Babšek Daniel

 

 

 

BEZINA

Barva dresov:

OSNOVNA:    dres: 

                       hlačke:

REZERVNA:  dres: 

                       hlačke: 

 

IGRALCI:

19 - 087 Pokeržnik Franc

19 - 088 Založnik Matej

19 - 089 Obrul David

19 - 090 Obrul Andrej

19 - 091 Hribernik Danilo

19 - 092 Škorjanc Denis

19 - 093 Hren Gašper

19 - 094 Mlakar Uroš

19 - 095 Konec David

19 - 096 Založnik Alojz

19 - 097 Volšak David

19 - 158 Potnik Matej

19 - 172 Škorjanc Blaž

 

19 - 805 Založnik Matic

19 - 944 Čolić Belmin

 

PRESTOPI 2019

Prišli:

19 - 286 Jelenko Matej             7 Avtoprevoz Daniel Fijavž

19 - 184 Gorenšek Tadej          7  Central Caffe

 

Vodja ekipe: Škorjanc Anton

 

 

ZBELOVO

 

Barva dresov: 

OSNOVNA:      dres: črni

                     hlačke: črne

IGRALCI:

19 - 207 Kožuh Žiga

19 - 208 Marzidošek Iztok

19 - 209 Stmšek Primož

19 - 210 Jug Vid

19 - 211 Leva Tadej

19 - 212 Hirkić Isko

19 - 213 Šplajt Patrik

19 - 214 Peček Tilen

19 - 215 Šretl Andrej

19 - 292 Sevšek Franc

19 - 311 Stramšek Kristjan

19 - 328 Bračič Domen

19 - 356 Stramšak Miha

 

19 - 890 Zabukovšek Boris

19 - 923 Dreo Izidor

VODJA EKIPE: Peček Tilen


 

FSTIM

 

Barva dresov:

OSNOVNA:     dres: črn

                     hlačke: črn

REZERVNA:    majica: rdeč - črn

                     hlačke: črne

 

IGRALCI:

19 - 169 Juhart Tomaž

19 - 216 Kušter Sandi

19 - 217 Leskovar Žan

19 - 218 Strmšek Andrej

19 - 219 Brglez Boštjan

19 - 220 Podergajs Boštjan

19 - 221 Juhart Samo

19 - 222 Gumzej Jože

19 - 224 Gumzej Tadej

19 - 225 Hojnik Iztok

19 - 226 Kop Anže

19 - 227 Hojnik Jernej

19 - 228 Mlakar Aljaž

19 - 229 Pučnik Ludvik

19 - 230 Mlakar Stanko

19 - 231 Brglez Ivan

19 - 232 Brumec Aleš

19 - 233 Rasperger Žiga

19 - 310 Figek Dejan

 

19 - 891 Krajnc Sašo

19 - 941 Košmrlj Primož

19 - 948 Javornik Jani

PRESTOPNI ROK 2019 

Prišli:

19 - 170 Satler Uroš                 7 Studio B 

 

VODJA EKIPE: Mlakar Stanko

 

 

AVTOVLEKA KUK JUGOPLASTIKA

 

Barva dresov:

OSNOVNA: dres: rdeči  

                 hlačke: rdeče 

IGRALCI:

18 - 109 Krašovec Robert

18 - 110 Rozman Vladimir

18 - 111 Rozman Saša

18 - 113 Žagar Gregor

18 - 114 Primožič Aleš

18 - 115 Crnič Klemen

18 - 116 Štruc Urh

18 - 117 Pokorn Matic

18 - 118 Kotnik Žiga

18 - 159 Rožmarič Nikolaj

18 - 167 Bobik Srečko

18 - 247 Repnik Miha

18 - 248 Jereb Denis

18 - 330 Sirc Alan

18 - 331 Žurej Tilen

18 - 333 Jerman Egon

19 - 343 Kadilnik Kevin               

19 - 344 Bojić Denis                                      

 

PRESTOPI 2019

Vodja ekipe: Rozman Vladimir

            

SD JESEN

Barva dresov:

OSNOVNA: dres:

                    hlačke:

IGRALCI:

19- 880 Capl Žiga

19 - 881 Šturm Simon

19 - 882 Šturm Uroš

19 - 883 Pliberšek Andrej

19 - 884 Verhovnik David

19 - 885 Verhovnik Demis

19 - 886 Lah Franci

19 - 887 Kušar Kristjan

19 - 909 Gracej Tomaž

19 - 949 Juhart Kristian

19 - 955 Gracej Jure

19 - 556 Mihelak Jože

 

19 - 1207 Pučnik Tadej

19 - 1208 Zorič Gorazd

19 - 1214 Mrđa Miloš

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 838 Kušar Rok                     7  Bezina

 

Vodja ekipe: Erker Andrej

 VAŠKA KRČMA LOČE

 

Barva dresov:

OSNOVNA: dres:

                    hlačke:

 

IGRALCI:

19 - 001 Škrinjar Damjan

19 - 005 Hvalec Blaž

19 - 006 Šajtegel Benjamin

19 - 007 Stupan Žiga

19 - 008 Govedič Blaž

19 - 009 Ločnikar Duller Tilen

19 - 010 Jevšinek Jože

19 - 298 Podkubovšek Edi

 

19 - 844 Rupnik Aleš

19 - 875 Vengušt Dejan

19 - 958 Turinski Stefan

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 004 Stupan David              7 Mizarstvo Škrinjar  

19 - 015 Špes Fredi                  7 Mizarstvo Škrinjar

 

Vodja ekipe: Škrinjar Damjan

 

 

ZEČE

 

Barva dresov: 

OSNOVNA:  dres: beli

                 hlačke: bordo

REZERVNA: dres: vijolični

                 hlačke: rumene

IGRALCI:

19 - 098 Podgrajšek Boštjan

19 - 099 Veranič Elvis

19 - 100 Veranič Marko

19 - 101 Petek Boris

19 - 102 Kotnik Rok

19 - 103 Zbičajnik Boštjan    

19 - 104 Pušnik Aleš

19 - 105 Pistotnik Rok

19 - 106 Cugmas Timotej

19 - 107 Pučnik Domen

19 - 166 Kos Tomaž

 

19 - 820 Čakš Denis

19 - 950 Pintarič Leopold Nik

 

VODJA EKIPE: Veranič Marko

 

 

KMN SAMORASTNIKI

Barva dresov: 

OSNOVNA:  dres:                

                  hlačke:

REZERVNA: dres:

                 hlačke:  

IGRALCI:

19 - 806 Novak Matic
 
19 - 807 Klinc Jernej
 
19 - 808 Kranjc Klemen
 
19 - 809 Bah Denis
 
19 - 810 Gorečan Uroš
 
19 - 811 Gorečan Tomaž
 
19 - 812 Arlič Tomaž
 
19 - 813 Korenak David
19 - 818 Repas Rok
 
19 - 945 Medved Milan
 
19 - 946 Jakop Jurij
 
 
 
PRESTOPNI ROK 2019
 
Prišli
 
19 - 815 Adamič Blaž                            7  Atmosphere cafe 
 
19 - 819 Adamič Drago                         7  Avtoprevoz Daniel Fijavž
 
19 - 947 Kovač Miha                             7  NK Vojnik
 
19 - 1213 Volf Jože                               7 NK Vojnik
 
 
 
VODJA EKIPE: Novak Matic 
 
 
 

 

FRANKOLYWOOD

Barva dresov:

OSNOVNA:    majica: vijolična

                    hlačke: črne

IGRALCI:

19 - 896 Vezenšek Primož

19 - 898 Pukmajster Darjan

19 - 899 Vezenšek Tomaž

19 - 900 Brecl Žan

19 - 901 Brodej Klemen

19 - 902 Javornik Tadej

19 - 910 Brecl Jan

19 - 911 Kuserbanj Tomaž

19 - 912 Zore Luka

19 - 913 Hrustelj Kristijan

19 - 936 Gregorc Tim

19 - 937 Srebot Tim1

19 - 960 Bojanovič Miha

19 - 961 Muzel Blaž

19 - 963 Zazijal Gašper

 

19 - 1210 Rozman Janez

VODJA EKIPE: Rozman Janez

 

   

 

TEPANJE

Barva dresov:

OSNOVNA:    majica: vodno zelena

                    hlačke: črne

IGRALCI:

19 - 061 Verhovšek Rene      

19 - 062 Očko Benjamin       

19 - 063 Dovnik Aleksander   

19 - 064 Založnik Gregor       

19 - 065 Fridrih Matej            

19 - 066 Krajnc Primož       

19 - 067 Rebernak Andrej     

19 - 068 Orož Peter              

19 - 069 Napotnik Jernej       

19 - 070 Rupnik Bojan         

19 - 071 Belina Aleks

19 - 072 Leskovar Jernej

19 - 073 Munda Mitja

19 - 147 Reš Primož

19 - 351 Orož Tomaž

19 - 908 Čander Črtomir

19 - 930 Smogavec Dominik

 

VODJA EKIPE: Munda Mitja

 

 

MODELARSTVO HOHLER

Barva dresov:

OSNOVNA:  majica: beli

                 hlačke: beli

REZERVNA: majica: rumeni

                 hlačke: črni

IGRALCI:

18 - 074 Furman Andrej

18 - 075 Zalar Miha

19 - 076 Klančnik Žiga

19 - 077 Pišotek Tomaž

18 - 078 Leskovar Sebastijan

19 - 079 Mernik Boris

19 - 080 Buh Boštjan

19 - 081 Kolar Gašper

18 - 082 Gačnikar Vojko

19 - 083 Mernik Jože

19 - 084 Skrbinšek Gašper Borut

19 - 085 Bezenšek Jože

18 - 086 Hohler Dominik

19 - 280 Mernik Nejc

19 - 281 Verhovšek Matej

19 - 334 Brglez Rene

 

19 - 802 Tič Tilen

19 - 803 Vezenšek Andrej

19 - 804 Gluvič Dejan

 

VODJA EKIPE: Furman Andrej

 

 

PICERIJA ENDI

Barva dresov:

OSNOVNA:    dres: beli

                       hlačke: črne

REZERVNA:  dres: črni 

                       hlačke: črne

IGRALCI:

19 - 032 Kranjc Gregor

19 - 033 Kočnik Vojko

19 - 160 Lamut Matej

19 - 161 Pozeb Uroš

19 - 162 Širca Miha

19 - 163 Brdnik Patrik

19 - 164 Gorinšek Tomaž

19 - 178 Prosenak Damjan

19 - 179 Črešnar Matej

19 - 180 Furman Matej

19 - 360 Bezenšek Timotej

 

19 - 850 Strafela Marko

19 - 851 Plevnik Dejan

 

Vodja ekipe: Kranjc Gregor

 

 

STRANICE

Barva dresov:

OSNOVNA              dres: oranžni

                               hlačke: črne

REZERVNA           dres: beli

                               hlačke: črne

IGRALCI:

19 - 312 Čelan Aleš

19 - 313 Hrovat Klemen

19 - 314 Fijavž Timotej

19 - 315 Višnjar Jan - Žan 

19 - 316 Višnjar Blaž

19 - 317 Sernel Nejc

19 - 318 Upendo Miro

19 - 319 Operčkal Primož

19 - 320 Kunstič Tadej

19 - 321 Gumzej Robert

19 - 322 Višnjar Alen

19 - 323 Bezenšek Dejan

19 - 325 Zbičajnik Aljež

19 - 326 Petelinek Miha

19 - 338 Zbičajnik Blaž

19 - 339 Lipičnik Alen

 

19 - 892 Kašnik Dejan

19 - 925 Martinčič Andraž

19 - 959 Kumprej Mitja

 

PRESTOPNI ROK 2019

    

Vodja: Fijavž Timotej

 

 

ŽIČE         

Barva dresov.

OSNOVNA:  majica: modri

                  hlačke: bele

IGRALCI:

19 - 268 Berisha Ali

19 - 269 Joldič Goran

19 - 270 Satler Tadej

19 - 271 Satler Davorin

19 - 273 Hundrič Matija

19 - 274 Cugmajster Aleš

19 - 275 Videčnik Blaž

19 - 277 Lebič Franc

19 - 278 Mernik Tadej

19 - 332 Leskovar Gašper

19 - 352 Gregorc Jan

 

19 - 907 Gradišnik Simon

19 - 935 Novak Potisk Tomaž

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 112 Ravnjak Gregor              7 Avtovleka Kuk

19 - 250 Konec Peter                   7 Avtovleka Kuk

 

VODJA EKIPE: Satler Davorin

 

 

STUDIO B

Barva dresov

OSNOVNA       dres: temno rjavi

                     hlačke: temno rjavi

IGRALCI: 

18 - 168 Cvelfer Jože 

18 - 171 Pučnik Rajko

18 - 173 Gande Amadej

18 - 174 Burič Luka

18 - 175 Tanšek Matjaž

18 - 176 Brglez Aljoša

18 - 180 Munda Marko

18 - 335 Zdolšek Matic

18 - 873 Tanšek Gregor

18 - 874 Preložnik Boštjan 

 

Vodja ekipe : Pučnik Rajko

 

 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS