logo t2

 

middleRazpored

Rmunich                                        

      SESTANEK EKIP IN ŽREBANJE PAROV ZIMSKE LIGE V MALEM NOGOMETU BO V SREDO, 13.11.2019

                                     OB 18.30 URI V RESTAVRACIJI FINK V SLOVENSKIH KONJICAH!        

REZULTATI

 11. KROG - SOBOTA, 09.11.2019
     
                                                                             
  ATMOSPHERE CAFE
 :
POHORJE TOURS  
  5  :  2  ( 1 : 1 ) 
 
  RISI DOBRNA
: LJUBNICA
  1  :  1  ( 1 : 0 )
 
                        B - S TELEFONIJA : GOSTIŠČE SMOGAVC
  8  :  1  ( 2 : 0 )
 
  ITT BREZNIK POHORCI
 : ŠD VRHOLE PRELOGE
  5  :  1  ( 2 : 0 )
 
    PLESKARSTVO HIP
: MIZARSTVO ŠKRINJAR                          
  0  :  9  ( 0 : 2 )
 
                              BAR LIDA
  PROSTA                
  
 
                                       
   
 

                                                                                         

RAZPORED 

12. KROG -  SPOMLADI 2020
       
         
LJUBNICA
 : 
POHORJE TOURS                          
 
ATMOSPHERE CAFE
 : BAR LIDA

 
PLESKARSTVO HIP
 : GOSTIŠČE SMOGAVC
 
                               B - S TELEFONIJA
 : ŠD VRHOLE - PRELOGE                         
 
ITT BREZNIK POHORCI
 : RISI DOBRNA
             
 
    MIZARSTVO ŠKRINJAR
PROST
 
 
 
                        
 
 

 

POKALNO TEKMOVANJE "AVTO SIRENA"

V POLFINALE - IGRA SE SPOMLADI 2020 SO SE UVRSTILE EKIPE:

MIZARSTVO ŠKRINJAR,  B - S TELEFONIJA, GOSTIŠČE SMOGAVC IN BAR LIDA

VSE PODROBNOSTI IZ TEKEM POKALNEGA TEKMOVANJA - IZIDE, STRELCE, JAVNE OPOMINE, IZKLJUČITVE

IN PREPOVEDI IGRANJA NAJDETE POD ZAVIHKOM "POKAL

middleLestvica1                     

1   B - S TELEFONIJA       
10 8 1 1 56 : 24
25 + 32  
2   MIZARSTVO ŠKRINJAR                  
10 6 2 2 38 : 26
20 + 12  
3   BAR LIDA
10 5 2 3 36
: 28
17 + 8  
4   POHORJE TOURS
10 5 2 3 27 : 23
17 + 4  
5   LJUBNICA
10 5 2 3 22 : 22
17 + 0  
 6   RISI DOBRNA
10 4 3 3 39 : 32
15 + 7  
7   ATMOSPHERE CAFE
10 4 0 6  28 : 33 12 - 5  
8   ŠD VRHOLE - PRELOGE
10 3 3 4 23
29 12 - 6  
9   ITT BREZNIK POHORCI
10 2 2 6    23
:
32
8 - 9  
10   GOSTIŠČE SMOGAVC
10 2 1 7 16 : 30
7  - 14
 
11   PLESKARSTVO HIP
10 1 2 7 19 : 48
5 - 29  
12   TEKOMA MARGUČ       IZSTOP
                     
   xx        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

 KER JE EKIPA TEKOMA MARGUČ PRENEHALA TEKMOVATI V TEKU JESENSKEGA DELA TEKMOVANJA

 SE V SKLADU Z 58 ČLENOM PRAVILNIKA ZA MALI NOGOMET VSI NJENI REZULTATI TEKEM BRIŠEJO !

middle

ATMOSPHERE CAFE
VS POHORJE TOURS
   5 : 2   1 :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
SLOVENSKE KONJICE. SODNIK: Ercek
                                                                                                        x  
STRELCI: T. Kolar 3, R. Kropej, Marguč;                                               Sergej Trunkl, Podgrajšek
   
JAVNI OPOMINI: 059 Kropej Rok (AC); 152 Žigart Alen, 119 Podgrajšek Klemen (PT)
x  
 :
    

 Glede javnega opomina 049 Rožmarič Črt, ki je bil zaveden v rubriki Prepoved igranja je moja napaka. Imenovani igralec je dobil drugi javni opomin

 na tekmi 8 kroga Atmosphere cafe : Pleskartvo Hip dne 12.10. 2019.. V 9. krogu je bila ekipa Atmosphere cafe prosta, parni javni opomin je odslužil

 na tekmi 10 kroga Ljubnica : Atmosphere cafe. Opomin mu ni bil brisan na spletni strani. Igralec Rožmarič Črt je imel pravico nastopa v 11. krogu !

middle

        RISI DOBRNA
VS LJUBNICA
  1 : 1   1 : 0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
STRANICE. SODNIK: Goričan
                                                                                                        x  
STRELCI: Cvikl;                              Marovšek
   
JAVNI OPOMINI: 863 Oprešnik Anže (R); 131 Plankl Urban, 142 Sadikaj Liridon (L)
x  
:
    

 

middle

B - S TELEFONIJA
VS GOSTIŠČE SMOGAVC
  8 : 1   2 : 0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
DOBROVLJE. SODNIK: Očko
                                                                                                        x  
STRELCI: Pezdevšek 3, Jager 2, Kramer 2, Belak - Vivod                    J. Hren
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
    

 

middle

ITT BREZNIK POHORCI
VS ŠD VRHOLE - PRELOGE 
  5 : 1   1 :  0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
OPLOTNICA. SODNIK: Kolar
                                                                                                        x  
STRELCI:  Kline 2, Plajh, Padežnik, Višnar;                                                      G. Pučnik          
   
JAVNI OPOMINI: 253 Plajh Nejc (P); 830 Javernik Branko, 835 Pučnik Gregor (VP)
x  
      

middle

PLESKARSTVO HIP
VS MIZARSTVO ŠKRINJAR
  0 : 9   0 : 2 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
DOBROVLJE.  SODNIK: Kraljevič
                                                                                                        x  
STRELCI: -;                                            Djakovič 4, Škrinjar 2, Golob 2, Drofenik                                                                                   
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
IZKLJUČITEV DRUGI JAVNI OPOMIN:
    

 

middle

BAR LIDA
VS PROSTA
  - : -   - : - x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
 D
                                                                                                        x  
 S
   
 J
x  
:
    

 middlePrepoved            

Ekipa Strojegradnja Marguč              prepoved nastopa na 5 tekmah na igrišču v Draži vasi - pogojno za dobo 3 let               do 13.maja 2022                             

300 Šajtegel Gorazd             Bar Lida                               dva javna opomina                                                                                         1 tekma

119 Podgrajšek Klemen        Pohorje Tours                      dva javna opomina                                                                                         1 tekma

142 Sadikaj Liridon               Ljubnica                               dva javna opomina                                                                                          1 tekma

middleOpomini

ATMOSPHERE CAFE                             9

 036 Čerenak Matevž, 49 Klevže Jošt, 353 Kužnar Matej, 050 Kolar Tomaž, 054 Kropej Rok

GOSTIŠČE SMOGAVC                          11       

 347 Obrovnik Andraž, 203 Gačnik Jurij, 194 Podgrajšek Florjan

ITT BREZNIK POHORCI                         6          

266 Sajbert Domen, 258 Padežnk Primož, 128 Kline Alojz, 253 Plajh Nejc

MIZARSTVO ŠKRINJAR                        2          

 355 Šumec Jože, 013 Golob Marko  

BAR LIDA                                               13   

299 Kejžar Janez, 919 Drapič Alen, 918 Drapič Denis

PLESKARSTVO HIP                                    10                   

847 Turinek Tomaž, 030 Kodba Denis

ŠD VRHOLE - PRELOGE                        14                            

1203 Vengust Rok, 939 Goričan Matej, 831 Hren Goran, 1202 Leva Matjaž, 830 Javernik Branko, 835 Pučnik Gregor

POHORJE TOURS OPLOTNICA            15         

125 Bučar Boris, 837 Trunkl Sebastijan, 245 Mavhar Gregor, 122 Celcer Andrej. 126 Trunkl Blaž, 120 Trunkl Sergej, 132 Žigart Alen

RISI DOBRNA                                         13                                               

1212 Borovnik Urh, 855 Jevnišek Klemen, 862 Medved Boštjan, 856 Dobovičnik Viljem, 853 Cvikl Martin, 863 Oprešnik Anže

LJUBNICA                                               12                            

824 Javornik Blaž, 140 Brodej Jernej, 143 Vodovnik Tomaž, 144 Jelenko david, 145 Marovšek Blaž , 137 Plankl Urban                                          

B - S TELEFONIJA                                  15       

917 Kraljič Anže, 235 Belak Vivod Matic, 251 Kotnik David 237 Jager Jaka, 957 Pezdevšek Rok, 238 Kramer Jan

TEKOMA MARGUČ                                 4                              

151 Gorinšek Blaž, 152 Ratej Matic, 932 Kroflič Uroš, 154 Tome Jakob,

middleRezultati

ATMOSPHERE CAFE                                28

Kolar Tomaž 8, Kropej Rok 6, Rožmarič Črt 5, Kropej Anže 4, Koprivnik Dejan 2. Marguč Jure 2, Čerenak Matevž

GOSTIŠČE SMOGAVC                              16

Podgrajšek Domen 5, Gačnik Jure 3, Hren Jože 3, Obrovnik Andraž 3, Podgrajšek Simon 2,

ITT BREZNIK POHORCI                            23

Smogavc Gregor 7, Višnar Gregor 4, Kline Alojz 3, Sajbert Domen 2, Rebernak Nejc 2, Plajh Nejc 2, Smogavec Bojan, Lipuš Aleš,

Padežnik Primož

MIZARSTVO ŠKRINJAR                            38     

Djakovič Daniel 12, Stupan Žan 7, Drofenik Dejan 6, Škrinjar Tilen 6, Šumec Jože 3, Golob Marko 3, Podkubovšek Vili,

BAR LIDA                                                   38    

Drapič Denis 14, Grašič Gregor 10, Gašparič Marko 3, Škratek Amadej 3, Oroš Uroš 2,  Drapič Alen 2, , Škornik Amadej 2, Vrhovšek Matevž,

Jančič Ervin,

PLESKARSTVO HIP                                  19

Turinek Tomaž 4, Jevšinek Klemen 4, Kodba Denis 3, Musič Alan 2, Uran Jaka 2, Slatinek Tomaž 2, Vezenšek Marko, Matavž Aleš,

RISI DOBRNA                                             39                                                       

Borovnik Urh 11, Cvikl Martin 10, Medved Boštjan 6, Oprešnik Anže 5, Jevnišek Klemen 5, Dobovičnik Viljem 2

POHORJE TOURS OPLOTNICA                27                        

Trunkl Sergej 8, Podgrajšek Klemen 5, Celcer Andrej 4,Trunkl Sebastijan 3, Hren Tomaž 3, Žigart Alen 2, Fridrih Kristjan,  Trunkl Blaž,

ŠD VRHOLE - PRELOGE                            23                                               

Hren Goran 10, Hren Matej 4, Leva Matjaž 3,  Pučnik Tomi 2, Javernik Branko 2, Vengust Rok, Pučnik Gregor

LJUBNICA                                                    22               

Javornik Blaž 9, Plankl Urban 4, Marovšek Blaž 4, Brodej Jernej 3, Sadikaj Liridon 2,

B - S TELEFONIJA                                      56             

Kramer Jan 12, Jager Jaka 10, Pezdevšek Rok 10, Gaber Denis 8, Belak Vivod Matic 4, Zazijal Sašo 4, Padarič Marko 3,  Kraljič Anže 3,

Vratuša David, Kotnik David

middleRezultati

 

SLOVENSKE KONJICE - ND Dravinja:    Atmosphere cafe

VITANJE                                                         Ljubnica

LOČE:                                                             Mizarstvo Škrinjar

DRAŽA VAS:                                                Tekoma Marguč                                

DOBROVLJE:                                               B - S Telefonija

                                                                  Pleskarstvo Hip

                                                                  Bar Lida

STRANICE:                                                    Risi Dobrna                                    

GORENJE:                                                     Gostišče Smogavc

OPLOTNICA – športna dvorana:              Pohorje Tours Oplotnica

                                                                   ITT Breznik Pohorci

VRHOLE:                                                       ŠD Vrhole - Preloge                                          

                                     

 

middleRazpored

 

 

MIZARSTVO ŠKRINJAR

 

Barva dresov:

OSNOVNA:       dres: svetlo modra

                       hlačke: črna

REZERVNA:      dres: modra

                       hlačke: modra

 

IGRALCI:

19 - 011 Škrinjar Tilen

19 - 012 Stupan Žan

19 - 013 Golob Marko

19 - 016 Petrič Matic

19 - 017 Podkubovšek Vili

19 - 018 Jagodič David

19 - 289 Rebernik Davor

19 - 345 Habjan Robi

19 - 355 Šumec Jože

 

19 - 845 Drofenik Dejan

19 - 849 Jakob Gregor

19 - 952 Djakovič Daniel

  

VODJA EKIPE: Golob Marko

  

 

TEKOMA MARGUČ

 

Barva dresov:

OSNOVNA:             dres: rumeno beli

                             hlačke : črne

REZERVNA:            dresi: modri

                             hlačke: modre

 

IGRALCI:

19 - 031 Tolar Matic

19 - 146 Tome Boštjan 

19 - 148 Lipuš Simon

19 - 149 Kotnik Uroš 

19 - 150 Vodopivec Brane

19 - 151 Gorinšek Blaž

19 - 152 Ratej Matic

19 - 154 Tome Jakob

19 - 156 Gosnik Aljaž

19 - 157 Vezjak Mihec

19 - 345 Alenc Jan

 

19 - 932 Kroflič Uroš

19 - 933 Verhovšek Urban

19 - 938 Krivec Jure                

 

Vodja ekipe: Marguč Mladen

 

 

B - S TELEFONIJA  

Barva dresov:

OSNOVNA: dresi: bordo - rdeči

                    hlačke: črne

REZERVNA: dresi: modri 

                   hlačke: modre 

 

IGRALCI:

19 - 014 Gaber Denis

19 - 234 Videčnik Zoran

19 - 235 Belak Vivod Matic

19 - 236 Kralj Tomo

19 - 237 Jager Jaka

19 - 238 Kramer Jan

19 - 239 Kotnik Matic

19 - 240 Zazijal Sašo

19 - 241 Vratuša David

19 - 242 Gaber Gašper

19- 243 Obrul Boris

19 - 244 Tolar Rudi

19 - 246 Korošec Jure

19 - 251 Kotnik David

 

19 - 917 Kraljič Anže

19 - 934 Padarič Marko1

19 - 957 Pezdevšek Rok

 

Vodja ekipe: Obrul Boris

 

 

POHORJE TOURS OPLOTNICA

 

Barva dresov:

OSNOVNA    :   dres: beli

                       hlačke: modri

REZERVNA    :  dres:

                       hlačke:

 

IGRALCI: 

19 - 119 Podgrajšek Klemen

19 - 120 Trunkl Sergej

19 - 121 Obrovnik Urban

19 - 122 Celcer Andrej

19 - 123 Črešnar David

19 - 124 Hren Tomaž

19 - 125 Bučar Boris

19 - 126 Trunkl Blaž

19 - 129 Javernik Igor

19 - 130 Trunkl Žiga

19 - 131 Bogatin Aleš

19 - 132 Žigart Alen 

19 - 133 Kropf Rene

19 - 245 Mavhar Gregor

 

19 - 837 Trunkl Sebastijan

19 - 888 Fridrih Kristijan

 

 VODJA EKIPE: Podgrajšek Klemen 

 

 

ŠD VRHOLE - PRELOGE

 

Barva dresov:

OSNOVNA    dresi: črno rdeči

                  hlačke: črne

REZERVNA: dresi: modri

                 hlačke: modre

 

IGRALCI

19 - 825 Vivod Stanko

19 - 826 Hren Matej

19 - 827 Zafošnik David

19 - 828 Pirš Matej

19 - 829 Brence Matjaž

19 - 830 Javernik Branko

19 - 831 Hren Goran

19 - 832 Rorič Matjaž

19 - 833 Frešer Gregor

19 - 834 Frešer Aleš

19 - 835 Pučnik Gregor

19 - 836 Polegek Urban

19 - 839 Pučnik Tomislav

19 - 939 Goričan Matej

 

19 - 1202 Leva Matjaž

19 - 1203 Vengust Rok

 

Vodja ekipe: Vivod Stanko

 

 

KOJOTI ALEŠ ČAKŠ

 

Barva dresov:

OSNOVNA:   dresi: beli

                   hlačke: sive

REZERVNA:  dresi: oranžni

                   hlačke: črne  

 

18 - 034 Ogrinc Dejan

18 - 038 Ravnak Andrej

18 - 039 Škafar Damijan

18 - 042 Močič Damir

18 - 044 Ogrinc Kristjan

18 - 045 Krančan Mitja

18 - 046 Čakš Aleš

 

18 - 822 Kračun Primož

 

 VODJA EKIPE: Ogrinc Kristjan

 

 

GOSTIŠČE SMOGAVC 

 

Barva dresov:

OSNOVNA:  dresi: fluoroscentni rumeni

                  hlačke: črne

REZERVNA: dresi: rumeni

                  hlačke: črne

 

19 - 192 Klančnik Kristjan

19 - 193 Merčnik Aleš

19 - 194 Podgrajšek Florjan

19 - 195 Hren Boštjan

19 - 196 Hren Jože

19 - 197 Podgrajšek Domen

19 - 198 Verčnik Sebastijan

19 - 199 Podgrajšek Simon

19 - 200 Koprivnik Jan          

19 - 201 Kropf Samo

19 - 202 Kovše Janez        

19 - 203 Gačnik Jurij

19 - 204 Hohler Denis

19 - 205 Črešnar Mihael

19 - 206 Marinšek Lovro

19 - 347 Obrovnik Andraž

 

19 - 889 Strnad David

 

VODJA EKIPE: Podgrajšek Simon 

 

 

ATMOSPHERE CAFE  

Barva dresov:

OSNOVNA:     majica: črno bela

                     hlačke: črne

REZERVNA:    majica rumeno - modra

                        hlačke: modre

IGRALCI:

19 - 036 Čerenak Matevž

19 - 047 Rožmarič Črt

19 - 048 Klevže Matevž

19 - 049 Klevže Jošt

19 - 050 Kolar Tomaž

19 - 051 Koprivnik Dejan

19 - 052 Marguč Jure

19 - 053 Kundih Matjaž

19 - 054 Kropej Rok

19 - 055 Kropej Anže

19 - 056 Karan Erik

19 - 057 Ribič Nejc

19 - 060 Podgrajšek Tilen

19 - 272 Rqvnjak Danilo

19 - 353 Kužnar Matej

 

 VODJA EKIPE: Kropej Rok

 

 

RISI DOBRNA

Barva dresov: 

OSNOVNA:      dres: svetlo plavi

                      hlačke: črne

REZERVNA::    dresi: rdeči

                      hlačke: črne

Igralci:

19 - 852 Čerenak Aljaž

19 - 853 Cvikl Martin

19 - 854 Mlinšek Miloš

19 - 855 Jevnišek Klemen

19 - 856 Dobovičnik Viljem

19 - 857 Švent Janez

19 - 858 Božnik Andrej

19 - 859 Čerenak Darjan

19 - 860 Širovnik Tomaž

19 - 861 Špegel Sebastijan

19 - 862 Medved Boštjan

19 - 863 Oprešnik Anže

19 - 879 Jeseničnik Marjan                        

        

19 - 1205 Borovnik Žiga

19 - 1212 Borovnik Urh

 

VODJA EKIPE: Čerenak Aljaž

  

 

LJUBNICA

 

Barva dresov:

OSNOVNA:   dres: tirkizno modra

                   hlačke: modre 

REZERVNA:  dres:  svetlo zeleni

                    hlačke: svetloželeni

 

IGRALCI:

19 - 041 Kos Nejc

19- 134 Plankl Zdenko

19 - 136 Brodej David

19 - 137 Plankl Urban

19 - 139 Jelenko Matic

19 - 140 Brodej Jernej

19 - 141 Vinarnik Borut

19 - 142 Sadikaj Liridon

19 - 143 Vodovnik Tomaž

19 - 144 Jelenko David

19 - 145 Marovšek Blaž

19 - 249 Mernik Primož

19 - 824 Javornik Blaž

VODJA EKIPE: Plankl Zdenko


   

 

PLESKARSTVO HIP

Barva dresov:

OSNOVNA    dresi: 

                  hlačke: 

REZERVNA: dresi: 

                 hlačke: 

IGRALCI

19 - 019 Hlastec Ernest

19 - 022 Leva Bukovnik Matic

19 - 023 Leva Bukovnik Franc

19 - 024 Slatinek Tomaž

19 - 025 Hrovat Gregor

19 - 026 Matavž Aleš

19 - 027 Dejić Dejan

19 - 028 Višnar Jani

19 - 029 Musić Alan

19 - 030 Kodba Denis

19 - 035 Jevšinek Klemen

19 - 040 Uran Jaka

19 - 181 Hren Klemen

19 - 252 Malec Roman

19 - 297 Janžič Domen

19 - 350 Podgrajšek Denis

19 - 846 Vezenšek Marko

19 - 847 Turinek Tomaž

 

Vodja ekipe: Leva Bukovnik Franc

      

 

BAR LIDA

Barva dresov:

OSNOVNA :  majica: limona zelena

                      hlačke. bele

 

IGRALCI:

19 - 037 Grašič Gregor

19 - 299 Kejžar Janez

19 - 300 Šajtegel Gorazd

19 - 301 Jančič Ervin

19 - 302 Pozeb Tone

19 - 303 Šantel Uroš

19 - 304 Škornik Amadej

19 - 305 Vrhovšek Matevž

19 - 306 Gašparič Marko

19 - 307 Orož Uroš

19 - 308 Jazbec Matic

19 - 309 Goleš Alen

19 - 329 Šajtegel Nino

19 - 918 Drapič Denis

19 - 919 Drapič Alen

19 - 920 Škratek Amadej

 

Vodja ekipe: Šantl Uroš

 

 

ITT BREZNIK POHORCI

Barva dresov 

OSNOVNA:    dres črni   

                       hlačke: črne  

REZERVNA:  dres: beli

                      hlačke: modre

IGRALCI:

19 - 128 Kline Alojz

19 - 253 Plajh Nejc

19 - 254 Očko Rok

19 - 255 Pavlovič Matej

19 - 256 Rozman Bogdan

19 - 257 Višnar Gregor

19 - 258 Padežnik Primož

19 - 259 Lipuš Aleš

19 - 260 Obrovnik Jure

19 - 261 Kokol Aleš

19 - 262 Črešnar Matej

19 - 263 Cugmas Štefan

19 - 264 Jurič Marko

19 - 266 Sajbert Domen

19 - 267 Rebernak Nejc

19 - 904 Smogavc Gregor

19 - 905 Fridrih Gorazd

19 - 906 Dolšak Sašo

19 - 953 Smogavec Bojan

 

Vodja ekipe: Pavlovič Matej

 

 
 
 
 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS