middleRazpored    

Rmunich                

 

REZULTATI                        

18. KROG - SOBOTA, 18.05. 2019
       
TEPANJE
: STRANICE                                
  19.00
 
ŽIČE
: FRANKOLYWOOD                                  
  19.00
   
PICERIJA ENDI
: MODELARSTVO HOHLER                       
  10.00
 
             
 
                                                                             
  
 
                               
 
         
 
                           
 
                                
   

  RAZPORED

 17. KROG - SOBOTA, 25.05.2019               
       
       TEPANJE 
: PICERIJA ENDI       
 3  :  0  ( 1 : 0 )  
 
STRANICE
: ŽIČE                          
 0  :  1  ( 0 : 1 )
 
 FRANKOLYWOOD
:
MODELARSTVO HOHLER                       
 2  .  3  ( 0 : 1 )
 
   
 
   
   
        
 
                                                                         
                                                         
   

PRIJAVNINA ZA SPOMLADANSKI DEL TEKMOVANJA V III. LIGI "KOLAR BOŠTJAN"

                                 JE 250 EUR. ROK PLAČILA 30.05.2019

middleLestvica

1 TEPANJE                                             
17 14 1 2 55 : 28
43 + 27
2 STRANICE             
17 8 3 6 48 : 36
27 + 12
3 MODELARSTVO HOHLER                  
17 5 7 5 46 : 37
22
+ 9
4 PICERIJA ENDI 
17 6 2 9 34 : 39
20 - 5
5 ŽIČE
17 5 4 8 37 : 45
  19
- 8
6 FRANKOLYWOOD     
17 4 1 12 40 : 75
  13
- 35
      7 STUDIO B                            IZKLJUČITEV        
             
   
                                            
             
     
   
   
 
 
  
 
   
 
 
 
   
 
  12xx        AAAxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

        

middle

TEPANJE
VS PICERIJA ENDI
  3 : 0   1 :  0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
TEPANJE. SODNIK: Obrul
                                                                                                  x  
STRELCI: Čander, Fridrih, Očko;                                     -.
   

JAVNI OPOMINI: 064 Založnik Gregot (T)

x  
      

middle

STRANICE
VS ŽIČE
  0 : 1   0 :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
STRANICE. SODNIK: Dejič
                                                                                                        x  
STRELCI: -;                             D. Ravnjak                              
   
JAVNI OPOMINI: 274 Cugmajster Aleš (Ž)          
x  
 IZKLJUČITEV DIREKTNA: 273 Hundrič Matija (Ž)
    

 

middle

FRANKOLYWOOD
VS MODELARSTVO HOHLER   
  2 : 3   1 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
 VITANJE. SODNIK: Marinčič
                                                                                                        x  
STRELCI:  Kuserbanj, Brodej;                                 Skrbinček 2, J. mernik
   

JAVNI OPOMINI: -  

x  
    

 

middlePrepoved

 273 Hundrič Matija                         Žiče                       izključitev direktna                                                                               2 tekmi

274 Cugmajster Aleš                      Žiče                        dva javna opomina                                                                              1 tekma               

middleOpomini

ŽIČE                                        27                                  

270 Satler Tadej, 271 Satler Davorin,  272 Ravnjak Danilo, 278 Mernik Tadej, 909 Novak Potisk Tomaž, 277 Lebič Franc

907 Gradišnik Simon           

PICERIJA ENDI                      8                                                                       

851 Plevnik Dejan, Gorinšek Tomaž

TEPANJE                               13    

063 Dovnik Aleš, 930 Smogavec Dominik, 062 Očko Benjamin, 066 Krajnc Primož, 061 Verhovšek Rene, 073 Munda Mitja, 064 Založnik Gregor

MODELARSTVO HOHLER     30                             

082 Gačnikar Vojko, 081 Kolar Gašper, 076 Klančnik Žiga, 281 Verhovšek Matej

STRANICE                               23                                   

925 Martinčič Andraž, 313 Hrovat Klemen, 323 Bezenšek Dejan, 317 Sernel Nejc, 316 Višnjar Blaž, 315 Višnjar Jan Žan

FRANKOLYWOOD                   8                               

899 Vezenšek Tomaž, 896 Vezenšek Primož, 937 Srebot Timej, 902 Javornik Tadej

middleRezultati

PICERIJA ENDI                             34                   

Plevnik Dejan 8, Pozeb Uroš 7, Kočnik Vojko 7, Brdnik Patrik 4, Gorinšek Tomaž 3, Furman Matej 2, Strafela Marko 2, Širca Miha

ŽIČE                                                36   

Hundrič Matija 8, Čander Črtomir 6, Satler Tadej 6, Podkubovšek Miha 4, Ravnjak Danilo 4, Gradišnik Simon 4, Lebič Franc 2, Cugmajster Aleš,

Satler Davorin

MODELARSTVO HOHLER           38  (+ 5 bb)          

Kolar Gašper 6, Pišotek Tomaž 6, Bezenšek Jože 4, Mernik Jože 5, Gluvič Dejan 4,  Leskovar Sebastijan 3, Verhovšek Matej 3,

Skrbinšek Borut 2, Gačnikar Vojko, Buh Boštjan 2, Vezenšek Andrej, Brglez Rene

STRANICE                                      48         

Martinčič Andraž 18, Lipičnik Alen 7, Zbičajnik Aljaž 6, Zbičajnik Blaž 6, Višnjar Jan Žan 3, Višnjar Alen 2, Srebot Denis 2, Kašnik Dejan,

Fijavž Timotej, Košič Anže, Sernel Nejc

FRANKOLYWOOD                         38         

Kuserbanj Tomaž 10, Rozman Janez 10, Javornik Tadej 7, Zore Luka 4, Brodej Klemen 2, Pukmajster Darjan 2, Brecl Jan, Vezenšek Primož,

Srebot Timej 2,

TEPANJE                                       55

 Krajnc Primož 14, Smogavec Dominik 8,  Očko Benjamin 8, Fridrih Matej 6, Čander Črtomir 6, Verhovšek Rene 4, Napotnik Jernej 3,

 Rebernak Andrej 2, Založnik Gregor 2, Orož Peter, Rupnik Bojan

middleRezultati

 

VITANJE:                                                           FRANKOLYWOOD

KONJIŠKA VAS:                                               MODELARSTVO HOHLER

STRANICE:                                                       STRANICE

TEPANJE:                                                         PICERIJA ENDI

                                                                            STUDIO B

                                                                            TEPANJE 

ŽIČE:                                                                 ŽIČE

 

 

 

FRANKOLYWOOD

 

Barva dresov:

OSNOVNA:    majica: vijolična

                    hlačke: črne

 

IGRALCI:

18 - 896 Vezenšek Primož

18 - 897 Senegačnik Mihael

18 - 898 Pukmajster Darjan

18 - 899 Vezenšek Tomaž

18 - 900 Brecl Žan

18 - 901 Brodej Klemen

18 - 902 Javornik Tadej

18 - 910 Brecl Jan

18 - 911 Kuserbanj Tomaž

18 - 912 Zore Luka

18 - 913 Hrustelj Kristijan

18 - 1210 Rozman Janez

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 936 Srebot Timej 

19 - 937 Gregorc Tim

 

VODJA EKIPE: Rozman Janez

 

   

 

TEPANJE

Barva dresov:

OSNOVNA:    majica: vodno zelena

                    hlačke: črne

 

IGRALCI:

18 - 061 Verhovšek Rene      

18 - 062 Očko Benjamin       

18 - 063 Dovnik Aleksander   

18 - 064 Založnik Gregor       

18 - 065 Fridrih Matej            

18 - 066 Krajnc Primož       

18 - 067 Rebernak Andrej     

18 - 068 Orož Peter              

18 - 069 Napotnik Jernej       

18 - 070 Rupnik Bojan         

18 - 071 Belina Aleks

18 - 072 Leskovar Jernej

18 - 073 Munda Mitja

 

18 - 930 Smogavec Dominik

 

PRESTOPI 2019

Prišli:

18 - 147 Reš Primož             16 Tekoma Marguč

18 - 908 Čander Črtomir       16 Žiče

 

VODJA EKIPE: Munda Mitja

 

 

MODELARSTVO HOHLER

 

Barva dresov:

OSNOVNA:  majica: beli

                 hlačke: beli

 

REZERVNA: majica: rumeni

                 hlačke: črni

 

IGRALCI:

18 - 074 Furman Andrej

18 - 075 Zalar Miha

18 - 076 Klančnik Žiga

18 - 077 Pišotek Tomaž

18 - 078 Leskovar Sebastijan

18 - 079 Mernik Boris

18 - 080 Buh Boštjan

18 - 081 Kolar Gašper

18 - 082 Gačnikar Vojko

18 - 083 Mernik Jože

18 - 084 Skrbinšek Gašper Borut

18 - 085 Bezenšek Jože

18 - 086 Hohler Dominik

18 - 280 Mernik Nejc

18 - 281 Verhovšek Matej

18 - 334 Brglez Rene

 

18 - 802 Tič Tilen

18 - 803 Vezenšek Andrej

18 - 804 Gluvič Dejan

 

VODJA EKIPE: Furman Andrej

 

 

PICERIJA ENDI

Barva dresov:

OSNOVNA:    dres: beli

                       hlačke: črne

REZERVNA:  dres: črni 

                       hlačke: črne

IGRALCI:

18 - 032 Kranjc Gregor

18 - 033 Kočnik Vojko

18 - 160 Lamut Matej

18 - 161 Pozeb Uroš

18 - 162 Širca Miha

18 - 163 Brdnik Patrik

18 - 164 Gorinšek Tomaž

18 - 178 Prosenak Damjan

18 - 179 Črešnar Matej

18 - 180 Furman Matej

 

18 - 850 Strafela Marko

18 - 851 Plevnik Dejan

Vodja ekipe: Kranjc Gregor

 

 

STRANICE

Barva dresov:

OSNOVNA              dres: oranžni

                               hlačke: črne

REZERVNA           dres: beli

                               hlačke: črne

IGRALCI:

18 - 312 Čelan Aleš

18 - 313 Hrovat Klemen

18 - 314 Fijavž Timotej

18 - 315 Višnjar Jan - Žan 

18 - 316 Višnjar Blaž

18 - 317 Sernel Nejc

18 - 318 Upendo Miro

18 - 319 Operčkal Primož

18 - 320 Kunstič Tadej

18 - 321 Gumzej Robert

18 - 322 Višnjar Alen

18 - 323 Bezenšek Dejan

18 - 324 Lojen David

18 - 325 Zbičajnik Aljež

18 - 326 Petelinek Miha

18 - 327 Košič Anže

 

18 - 925 Martinčič Andraž

18 - 926 Ulipi Dejan

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli

19 - 338 Zbičajnik Blaž                    16 NK Zreče

19 - 339 Lipičnik Alen                     16 NK Zreče

19 - 892 Kašnik Dejan                    16 FSTIM

 

Odšli

18 - 927 Srebot Denis      

 

Vodja: Košič Anže

 

 

ŽIČE         

Barva dresov.

OSNOVNA:  majica: modri

                  hlačke: bele

 

IGRALCI:

18 - 268 Berisha Ali

18 - 269 Joldič Goran

18 - 270 Satler Tadej

18 - 271 Satler Davorin

18 - 272 Ravnjak Danilo

18 - 273 Hundrič Matija

18 - 274 Cugmajster Aleš

18 - 275 Videčnik Blaž

18 - 276 Podkubovšek Miha

18 - 277 Lebič Franc

18 - 278 Mernik Tadej

18 - 279 Dovnik Tadej

18 - 332 Leskovar Gašper

18 - 907 Gradišnik Simon

 

PRESTOPNI ROK 2019

Prišli:

19 - 935 Novak Potisk Tomaž      15

Odšli:

19 - 276 Podkubovšek Miha         16 Central Caffe

19 - 908 Čander Črtomir             16 Tepanje    

 

VODJA EKIPE: Satler Davorin

 

 

 

STUDIO B

 

Barva dresov

OSNOVNA       dres: temno rjavi

                     hlačke: temno rjavi

IGRALCI: 

18 - 168 Cvelfer Jože

18 - 170 Satler Uroš    

18 - 171 Pučnik Rajko

18 - 173 Gande Amadej

18 - 174 Burič Luka

18 - 175 Tanšek Matjaž

18 - 176 Brglez Aljoša

18 - 170 Munda Marko

18 - 335 Zdolšek Matic

 

18 - 873 Tanšek Gregor

18 - 874 Preložnik Boštjan  

 

PRESTOPNI ROK 2019 

Odšli

18 - 169 Juhart Tomaž                    16 FSTIM 

18 - 172 Škorjanc Blaž                    16 Pleskarstvo Hip

 

Vodja ekipe : Pučnik Rajko

 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS