Vliga                                   avtoperla

 

middleRazpored

Rmunich 

 

REZULTATI:

         
09. KROG -  PETEK, 25.10.2019
                      
                                              ŽABLJEK
: MESNICA BOČEK
 3  :  8  ( 2 : 1 )
 
ZEČE
: KMN STRANICE GALERO
 0  :  4  ( 0 : 1 )
 
POLCOM
: TGA JURIČ
 1  :  4  ( 0 : 2 )
 
B - S TELEFONIJA
: PLESKARSTVO HIP MARACANA        
 3  :  1  ( 1 : 0 )
 
        VEZJAK FASADE
: FUŽINAR                            
 5  :  0  ( 4 : 0 )
 
                                                          
   

     

 RAZPORED:

10. KROG -  SPOMLADI 2012
 
       PLESKARSTVO HIP MARACANA
:
MESNICA BOČEK                                 
 
   B - S TELEFONIJA
: FUŽINAR                           

VEZJAK FASADE 
: TGA JURIČ                               
 
POL COM
: KMN STRANICE GALERO    

 
ZEČE
: ŽABLJEK
                      
  
 
    

 
     

 

 
middleLestvica
1   TGA JURIČ         
9 8 1 0 56 : 15 25 + 41  
2   FUŽINAR           
9 6 2 1 27 : 16 20 + 11  
3   PLESKARSTVO HIP MARACANA    
9 6 0 3 40 : 19 18 + 21  
4   VEZJAK FASADE
9 6 0 3 42 : 28 18 + 14  
5   B - S TELEFONIJA                                       
9 5 1 3 46 : 32 16 + 14  
6   KMN STRANICE GALERO
9 3 1 5 36 : 37 10 - 1  
7   MESNICA BOČEK
9 3 0 6 33 : 41 9 - 8  
8   ZEČE
9 3 0 6 17 : 43 9 - 26  
9   POL COM                                          
8 2 0 7 18 : 37 7
- 19  
 10   ŽABLJEK
9 0 0  9 10 : 57     0
 - 47  
    11 xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

middle

ZEČE
VS KMN STRANICE GALERO
  0 : 4   0 :  2 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ZEČE. SODNIK: Esih
                                                                                                        x  
STRELCI: -;                              Vezenšek 2, Jančič, Turinek         
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
   

middle

POL COM
VS TGA JURIČ
  1 : 4   0 : 2 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
VRHOLE. SODNIK:  Očko
                                                                                                        x  
STRELCI: Tomažič;                          Višnar 2, M. Hren, Leva                    
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
 
    

 

 middle

B - S TELEFONIJA
VS PLESKARSTVO HIP MARACANA
  3 : 1   1 : 0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
DOBROVLJE. SODNIK: Ercek
                                                                                                        x  
STRELCI: Brečko, Kugler, Leskovar;                            Škafar                  
   
JAVNI OPOMINI: 102 Konec Peter (BST); 028 Flis Damjan, 026 Brkljačič Tomislav (PHM)
x  
      

 middle

ŽABLJEK
VS MESNICA BOČEK
  3 : 8   2 :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ŽABLJEK. SODNIK: Kraljevič
                                                                                                        x  
STRELCI: Mlakar  2, Dovnik;                                         Toplak 6, B. Škrinjar, Ahčan
   
JAVNI OPOMINI: 344 Golob Renato (Ž)
x  

    

 middle

    VEZJAK FASADE 
 VS FUŽINAR
  5 :   0   4 : 0 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
 DRAŽA VAS. SODNIK: Kraljevič
                                                                                                        x  
 STRELCI: Godec 3, Sešlar, Herman;                            -
   
 JAVNI OPOMINI: 038 Hlastec Ernest (F)
x  

 

    

 

middlePrepoved

  103 Založnik Matej               B - S Telefonija    izključitev - 2. liga prepoved nastopa pri veteranih do odslužitve kazni               5 tekem

  028 Flis Damjan                    Pleskarstvo Hip Maracana              dva javna opomina                                                                  1 tekma

  026 Brkljačič Tomislav           Pleskarstvo Hip Maracana              dva javna opomina                                                                  1 tekma

  102 Konec Peter                   B - S telefonija                                 dva javna opomina                                                                   1 tekma

 middleOpomini

FUŽINAR                                               20

039 Krajnc Darko, 044 Kranc Matjaž, 038 Hlastec Ernest

MESNICA BOČEK                                  5   

332 Ahčan Peter, 060 Špes Fredi, 058 Škrinjar Boris

KMN STRANICE GALERO                     6

010 Jančič Ervin, 300 Turinek Tomaž             

VEZJAK FASADE                                    0  

0

PLESKARSTVO HIP MARACANA         12

107 Škafar Damjan, 033 Šrekl Matjaž

POL COM                                                 2                                     

501 Krajnc Goran, Lenčič Tomislav

ZEČE                                                         9 

023 Kolar Robi, 015 Petek Boris, 018 Rozman Saša,

TGA JURIČ                                               1 

353 Trunkl Sebastijan

ŽABLJEK                                                  7

352 Dolšak Saša, 346 Onič Mitja, 351 Zelenko Bojan, 356 Vidovič Niko, 355 Kraševec Peter, 358 Mlakar Gregor, 344 Golob Renato

B - S TELEFONIJA                                   6

338 Mernik Peter, 103 Založnik Matej, 077 Leskovar Iztok, 076 Obrul Boris,

 

middleRezultati

FUŽINAR VITANJE                                27                                      

Gričnik Silvo 8, Kranc Matjaž 4,Krajnc Darko 4, Jakop Klavdij 3, Krajnc Borut 3,  Rošer Aleš, Lipuš Simon, Bogatin Aleš, Vrečko Robert,

Kranc Mitja,

B - S TELEFONIJA                                 46                                                    

Brečko Vladislav 14, Konec Peter 9, Kugler Drago 8, Obrul Boris 7, Leskovar Iztok 6, Založnik Matej 2

VEZJAK FASADE                                   42  (5 bb)    

 Repar Damjan 8, Godec Patrik 7, Herman Andrej 7, Vodopivec Brane 6, Sešlar Simon 5, Mlakar Stanko 2, Čerenak Matevž, Zorc Andrej

PLESKARSTVO HIP MARACANA         40    

Slatinek Tomaž 10, Gašparič Marko 8, Škafar Damjan 7, Vrhovšek Matevž 5, Dejič Denis 4, Bezenšek Timotej 3,  Šrekl Matjaž 2, 

Leva Bukovnik Franc,

KMN STRANICE GALERO                     36                             

Goleš Alen 12, Vezenšek Marko 7, Korošec Stanči 5, Jančič Ervin 5, Marinčič Aleš 4, Turinek Tomaž 3,

MESNICA BOČEK                                   33                                     

Toplak Matjaž 20, Špes Fredi 5, Ahčen Peter 2, Lovec Srečko, Jevšinek Jože, Cugmajster Aleš, Bednjički Drago, Lebič Franc ,

Škrinjar Boris

POL COM                                                 18                                                  

Tomažič Kristjan 8, Lenčič Tomislav 4, Krajnc Sašo 4, Martini Blaž, Vehovar Branko

ZEČE                                                        17                              

Veranič Marko 7, Lešnik Herbert 4, Rozman Saša 2. Kos Tomaž 2, Šibanc David, Bračič Simon

TGA JURIČ                                              56                         

Hren Matej 19, Leva Matjaž 9, Leskovar Andrej 7, Višnar Gregor 7, Trunkl Sebastijan 4, Pavlovič Matej 4, Ozimič Janez 3, Bučar Boris 3, 

ŽABLJEK                                                 10
 

Mlakar Gregor 5, Dovnik Aleš 2, Perkovič Martin, Kušar David, Zelenko Bojan

middleRezultati

DOBROVLJE:                                                 MARACANA PLESKARSTVO HIP

                                                                            B - S TELEFONIJA

DRAŽA VAS                                                      VEZJAK FASADE

LOČE:                                                                MESNICA BOČEK

OPLOTNICA, športna dvorana Milenij:          TGA JURIČ

STRANICE                                                       KMN STRANICE GALERO

VITANJE:                                                          FUŽINAR

VRHOLE:                                                          POL COM

ZEČE:                                                                ZEČE

ŽABLJEK:                                                       ŽABLJEK

 

middle

 

MESNICA BOČEK

 

Igralci:

19 - 053 Jevšinek Jože

19 - 054 Ravnjak Gregor

19 - 056 Bezenšek Sašo

19 - 057 Škrinjar Boris

19 - 058 Škrinjar Damjan

19 - 059 Krašovec Robert

19 - 060 Špes Fredi

19 - 109 Cugmajster Aleš

19 - 110 Ravnjak Danilo

19 - 114 Lebič Franc

19 - 115 Bukovnik željko

19 - 122 Lovec Srečko

 

19 - 331 Toplak Matjaž

19 - 332 Ahčan Peter

19 -335 Bednjički Drago

 

VODJA EKIPE: Jakop Karli 

 

middle

 

VEZJAK FASADE

 

Barva dresov:

OSNOVNI:          dres: beli

                        hlačke: črne

REZERVNI:         dres: rdeči

                        hlačke: rdeče

 

Igralci:

19 - 084 Tome Boštjan

19 - 086 Čerenak Matevž

19 - 087 Vodopivec Brane

19 - 088 Sešlar Simon

19 - 089 Herman Andrej

19 - 090 Zorc Andrej

19 - 091 Mlakar Stanko

19 - 092 Dimc Darko

19 - 093 Krančan Marko

19 - 095 Cugmas Janko

 

19 - 340 Repar Damjan

19 - 341 Godec Patrik

 

VODJA EKIPE: Dimc Darko

 

middle

 

ZEČE

 

Igralci:

19 - 013 Podgrajšek Bojan

19 - 014 Čelan Aleš

19 - 015 Petek Boris

19 - 016 Veranič Marko

19 - 017 Kos Tomaž

19 - 018 Rozman Saša

19 - 019 Krančan Miran

19 - 020 Lešnik Herbert

19 - 021 Pesjak Zdenko

19 - 022 Leskovar Domen

19 - 119 Uran Jaka

19 - 120 Bračič Simon

18 - 303 Šibanc David

 

VODJA EKIPE: Šibanc Bogo

 

middle

 

KMN STRANICE GALERO 

Barva dresov:

OSNOVNA: dresi: svetlo zeleni

                   hlačke: črne

Igralci:

19 - 001 Malec Roman

19 - 002 Rauter Uroš

19 - 003 Goleš Alen

19 - 004 Marinčič Aleš

19 - 005 Korošec Gregor

19 - 006 Gačnikar Vojko

19 - 007 Mernik Boris

19 - 008 Mernik Srečko

19 - 009 Matavž Aleš

19 - 010 Jančič Ervin

19 - 011 Sodržnik Andrej

19 - 012 Čander Robert

19 - 106 Močič Damir

19 - 113 Korošec Stanči

 

19 - 300 Turinek Tomaž

19 - 301 Vezenšek Marko

19 - 302 Vezenšek Andrej

 

VODJA EKIPE: Mernik Srečko

 

middle

 

FUŽINAR VITANJE

  

Igralci:

19 - 037 Kričaj Jože

19 - 038 Hlastec Ernest

19 - 039 Krajnc Darko

19 - 040 Lipuš Simon

19 - 041 Bogatin Aleš

19 - 042 Krajnc Borut

19 - 043 Gričnik Silvo

19 - 044 Kranc Matjaž

19 - 045 Vavdi Uroš

19 - 046 Kovše Rado

19 - 047 Pesjak Božidar

19 - 048 Podjavoršek Danilo  

19 - 049 Pesjak Mihael

19 - 050 Kranc Mitja

19 - 051 Mauhar Leopold

19 - 052 Kavčič Oliver

19 - 108 Rošer Aleš

19 - 118 Matevžič Peter

 

19 - 324 Vrečko Robert

19 - 325 Adamič Drago

19 - 326 Jakop Klavdij

 

 

VODJA EKIPE: Dvorjak Aleksander

 

middle

 

POL COM

 

Igralci:

19 - 304 Vivod Stanko

19 - 305 Hajšek Franc

19 - 306 Tomažič Kristijan

19 - 307 Vehovar Branko

19 - 308 Martini Blaž

19 - 309 Školc Živko

19 - 310 Polanec Anton

19 - 312 Rorič Matjaž

19 - 329 Zafošnik David

19 - 330 Lenčić Tomislav

 

19 - 500 Krajnc Goran

19 - 501 Krajnc Sašo

 

PRESTOP 2019

19 - 311 Dovnik Aleš                   6 Žabljek

 

VODJA EKIPE: Ramot Miran

 

middle

 

B - S TELEFONIJA

 

Igralci:

19 - 075 Krajnc Gregor

19 - 076 Obrul Boris

19 - 077 Leskovar Iztok

18 - 078 Hribernik Danilo

19 - 079 Založnik Alojz

19 - 080 Adam Vito

19 - 081 Podergajs Boštjan

19 - 082 Brglez Boštjan

19 - 097 Pokeržnik Franc

19 - 098 Rozman Vladimir

19 - 099 Lipuš Damjan

19 - 100 Reš Primož

19 - 101 Simrajh Emil

19 - 102 Konec Peter

19 - 103 Založnik Matej

19 - 104 Sirc Alan

 

19 - 338 Mernik Peter

19 - 343 Kugler Drago

19 - 354 Brečko Vladislav

 

VODJA EKIPE: Obrul Boris

 

middle

 

PLESKARSTVO HIP MARACANA

 

IGRALCI:

19 - 025 Kejžar Janez

19 - 026 Brkljačič Tomislav

19 - 027 Adamič Jure

19 - 028 Flis Damjan

19 - 029 Vrhovšek Matevž

19 - 030 Leva Bukovnik Franc

19 - 031 Slatinek Tomaž

19 - 032 Podgrajšek Denis

19 - 033 Šrekl Matjaž

19 - 034 Dejić Dejan

19 - 035 Gašparič Marko

19 - 036 Gašparič Gregor

19 - 083 Bezenšek Timotej

19 - 107 Škafar Damjan 

19 - 116 Šajtegel Gorazd

Vodja ekipe: Slatinek Tomaž

 

middle

 

TGA JURIČ OPLOTNICA

 

Igralci:

19 - 061 Blažič Franc

19 - 062 Leskovar Andrej

19 - 063 Črešnar Simeon

19 - 064 Skarlovnik Boštjan

19 - 065 Leskovar Boštjan

19 - 066 Črešnar Matej

19 - 067 Lipuš Aleš

19 - 068 Višnar Gregor

19 - 069 Podgrajšek Franc

19 - 070 Leva Matjaž

19 - 071 Jurič Marko

19 - 072 Pavlovič Matej

19 - 074 Furman Danijel

19 - 111 Bučar Boris

19 - 112 Rozman Bogdan

19 - 117 Leskovar Peter

 

PRESTOPI 2019

Prišli:

19 - 313 Ozimič Janez        7 ŠD Zgornja Ložnica Bar Gams 

19 - 315 Hren Matej           7 ŠD Zgornja Ložnica Bar Gams

19 - 353 Trunkl Sebastijan   7 ŠD Zgornja Ložnica Bar Gams

 

VODJA EKIPE: Blažić Franc

 

middle

 

ŽABLJEK

Barva dresov

OSNOVNA dresi:

                   hlačke:

Igralci:

19 - 121 Perkovič Martin

19 - 344 Golob Rosando

19 - 345 Berglez Vilko

19 - 346 Onič Mitja

19 - 347 Razboršek Denis

19 - 348 Kušar David

19 - 349 Šibila Dejan

19 - 350 Dolšak Peter

19 - 351 Zelenko Bojan

19 - 352 Dolšak Sašo

 

PRESTOPI  2019 

Prišli 19 - 311 Dovnik Aleš          7 Pol com:

 

 

BAR GAMS ZGORNJA LOŽNICA

 

Igralci:

18 - 314 Brence Matjaž

18 - 316 Žist Dominik

18 - 317 Trobentar Branko

18 - 318 Tomažič Andrej

18 - 319 Verko Dejan

18 - 320 Brence Aleš

18 - 321 Brence Sašo

18 - 322 Šega Stanislav

18 - 327 Štern Franjo

18 - 328 Šega Miroslav

18 - 333 Potočnik Dušan

18 - 339 Košir Jože

 

 
 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS