Vliga                                   avtoperla

 

middleRazpored

Rmunich 

 

REZULTATI:

16. KROG - PETEK, 31.05.2019        
                        
VEZJAK FASADE
: PLESKARSTVO HIP MARACANA
 20.30
 
POL COM
: FUŽINAR
 20,30
 
MESNICA BOČEK
: STRANICE GALERO
 20.30
 
ZEČE
: TGA JURIČ                                     
 20.30
 
B -S TELEFONIJA
: BAR GAMS ZGORNJA LOŽNICA
 18.00
 
   tekma 17. kroga B - S TELEFONIJA
 : 
VEZJAK FASADE                               
14 :  2  ( 8 : 0 )
 

 

RAZPORED:

15. KROG -  PETEK, 24.05. 2019
 
                                                                      
                     TGA JURIČ
: B - S TELEFONIJA 
 2   :10 ( 1 : 2 )
FUŽINAR 
: MESNICA BOČEK                                 
 3  :  1  ( 1 : 1 )
STRANICE GALERO
: ZEČE     
 2  :  3  ( 1 : 1 )
 
VEZJAK FASADE
: BAR GAMS ZGORNJA LOŽNICA
10 :  5  ( 4 : 1 )
 
PLESKARSTVO HIP MARACANA
: POL COM
 5  :  2  ( 3 : 1 )
 
                                                          

 

 

    PRIJAVNINA ZA SPOMLADANSKI DEL TEKMOVANJA V VETERANSKI LIGI

                      "AVTOPERLA" JE 200 EUR. ROK PLAČILA 30.05.2019

middleLestvica

1   PLESKARSTVO HIP MARACANA           
15 14 1 0 76 : 18 43 + 58  
2   VEZJAK FASADE                                   
16 12 0 4 83 : 64 36 + 19  
3   B - S TELEFONIJA     
16 10 2 4 95 : 51 32 + 44  
4   FUŽINAR
15 8 2 5 54 : 50 26 + 4  
5   KMN STRANICE GALERO 
15 6 2 7 67 : 58 20 + 9  
6   MESNICA BOČEK
15 6 1 8 51 : 66 19 - 15  
7   BAR GAMS ZGORNJA LOŽNICA 
15 5 1 9 59 : 71 13 - 12  
8   TGA JURIČ                                      ( - 1 )
15 4 1 10 44 : 68 12 - 24  
9   POL COM           
15 4 0 11 36 : 68 12
- 32  
 10   ZEČE                                                ( - 1 )
15 1 2  12 22 : 73     4
 - 51  
   xx        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

middle

FUŽINAR
VS MESNICA BOČEK
  3 : 1   1 :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
LOČE. SODNIK: Ercek
                                                                                                        x  
STRELCI: Vrečko 2, Lipuš;                   Špes                       
   
JAVNI OPOMINI: -
x  

    

middle

TGA JURIČ
VS B - S TELEFONIJA
  2 : 10   1 : 2 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
OPLOTNICA.SODNIK: Lunežnik
                                                                                                        x  
STRELCI: a. Leskovar, Pokeržnik - avtogol;                    Konec 4, Adam 4, Kugler, Obrul                 
   
JAVNI OPOMINI: 074 Furman Daniel, 061 Blažič Franc (J); 077 Leskovar Iztok (BST)                          
x  
 
    

 

 middle

PLESKARSTVO HIP MARACANA
VS POL COM
  5 : 2   3 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
DOBROVLJE. SODNIK: Esih
                                                                                                        x  
STRELCI: Čkafar 2, Dejič, Slatinek, Flis;                                 Tomažoč,Lenčič                                            
   
JAVNI OPOMINI: -
x  
    

 middle

STRANICE GALERO
VS ZEČE
  2 : 3   1 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
STRANICE. SODNIK: Videčnik
                                                                                                        x  
STRELCI: Goleš, S. Korošec;                                     S. Rozman 2, Kos
   
JAVNI OPOMINI: 016 Veranič Marko (Z)
x  

   

    

 middle

VEZJAK FASADE  
 VS BAR GAMS
  10 :   5   4  :  1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                    xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
 DAŽA VAS. SODNIK: Očko
                                                                                                        x  
 STRELCI: Godec 3, Repar 2, Čerenak 2, Herman, Sešlar, Zorc                   Tomažič 2, Žišt 2, Potočnik
   
 JAVNI OPOMINI: -
x  
 
    

middlePrepoved

   098 Rozman Vladimir           B - S Telefonija                                 izključitev, prijava in kazen v članski konkurenci           do 20.10.2019

   328 Šega Miroslav               Bar Gams Zgornja Ložnica              izključitev - dva javna opomina - prijava                              še 6 tekem                                   

   326 Jakop Klavdij                 Fužinar                                            prijava - nešportno obnašanje, žaljivke, grožnje                   še 6 tekem  

   016 Veranič Marko               Zeče                                               dva javna opomina                                                                      1 tekma

   077 Leskovar Iztok               B - S Telefonija                               dva javna opomina                                                                      1 tekma

    

 middleOpomini

FUŽINAR                                                 23      

326 Jakop Klavdij, 040 Lipuš Simon, 045 Vavdi Uroš, 042 Krajnc Borut, 043 Gričnik Silvo, 044 Kranc Matjaž

MESNICA BOČEK                                  11    

332 Ahčan Peter, 059 Krašovec Robert,

KMN STRANICE GALERO                     7

004 Marinčič Aleš, 003 Goleš Alen, 008 Mernik Boris                  

VEZJAK FASADE                                   8   

089 Herman Andrej, 070 Zorc Andrej

PLESKARSTVO HIP MARACANA        13

031 Slatinek Tomaž, 083 Bezenšek Timotej, 026 Brkljačič Tomislav, 107 Škafar Damjan, 025 Kejžar Janez

POL COM                                                11                                     

309 Školc Živko,

ZEČE                                                       16  

022 Leskovar Domen, 318 Rozman Sašo

TGA JURIČ                                              13 

3064 Skarlovnik Boštjan, 336 Videčnik Franc, 068 Višnar Gregor, 070 Leva Matjaž,062 Leskovar Andrej, 074 Furman Danijel

061 Blažič Franc

ŠD ZGORNJA LOŽNICA BAR GAMS     20

313 Ozimič Janez, 328 Šega Miroslav, 319 Verko Dejan, 321 Brence Sašo

B - S TELEFONIJA                                  21

098 Rozman Vladimir, 076 Obrul Boris, 087 Pokeržnik Franc, 089 Lipuš Damjan, 080 Adam Vito, 102 Konec Peter

338 Mernik Peter

middleRezultati

FUŽINAR VITANJE                                57                                      

Gričnik Silvo 18, Krajnc Darko 7, Kranc Matjaž 7, Vrečko Robert 7, Krajnc Borut 5, Adamič Drago 4, Lipuš Simon 4, Bogatin Aleš 2, Vavdi Uroš,

Kranc Mitja, Rošar Aleš,

B - S TELEFONIJA                                95                                                     

Adam Vito 29,  Mernik Peter 17, Štraus Matjaž 14, Obrul Boris 8, Leskovar Iztok 6, Brglez Boštjan 4, Založnik Matej 4, Rozman Vladimir 3,

Konec Peter 6, Kugler Drago 2, Reš Primož, Lipuš Damjan

VEZJAK FASADE                                  83      

Godec Patrik 19, Repar Damjan 18, Herman Andrej 12, Vodopivec Brane 10, Sešlar Simon 10, Čerenak Matevž 8, Zorc Andrej 3, Tome Boštjan,

Gosnik Robert, Dimc Darko

PLESKARSTVO HIP MARACANA        76       

Gašparič Marko 17, Flis Damjan 15, , Slatinek Tomaž 9, Brkljačič Tomislav 6, Dejič Dejan 8, Slatinek Tomaž 6, Bezenšek Tmotej 5,

Podgrajšek Denis 3, Kejžar Janez 2, Vrhovšek Matevž 2, Škafar Damjan 2, Šrekl Matjaž,

KMN STRANICE GALERO                     67                             

Jančič Ervin 15, Vezenšek Marko 12, Goleš Alen 9, Turinek Tomaž 7, Korošec Stanči 9, Močič Damir 5, Marinčič Aleš 3, Vezenšek Andrej 2,

Mernik Boris 3, Korošec Gregor, Matavž Aleš, Golež Alen

MESNICA BOČEK                                  52                                        

Toplak Matjaž 23, Špes Fredi 10, Bednjički Drago 6, Krašovec Robert 5, Lebič Franc 2, Cugmajster Aleš 3, Škrinjar Boris, Bezenšek Sašo,

Ahčan Peter

POL COM                                                34                                                    

Lenčič Tomislav 11, Tomažič Kristijan 12, Krajnc Goran 4, Krajnc Sašo 3, Vehovar Branko 2, Hajšek Franc 2, Zafošnik David, Martini Blaž,

ZEČE                                                       22                                

Rozman Saša 6, Veranič Marko 4, Pesjak Zdenko 3, Petek Boris 2, Lešnik Herbert 2, Kos Tomaž 3, Šibanc David, Macuh Matic

TGA JURIČ                                             44                            

Leva Matjaž 12, Leskovar Andrej 7, Jurič Marko 4, Višnar Gregor 5,Lipuš Aleš 2, Skarlovnik Boštjan 2, Furman Danijel 2,Bučar Boris 2,

Podgrajšek Franc 2, Rozman Bogdan 2, Blažič Franc, Črešnar Simeon, Pavlovič Matej, Pokeržnik Franc - avtogol

ŠD ZGORNJA LOŽNICA BAR GAMS   54 (+5 bb)
 
 

Ozimič Janez 12, Hren Matej 11, Žišt Dominik 6, Verko Damjan 4, Košir Jože 3, Brence Matjaž 4, Brence Sašo 3, Trunkl Sebastijan 2,

Trobentar Branko 2, Šega Miroslav 2, Tomažič Andrej 3, Potočnik Dušan 2

middleRezultati

DOBROVLJE:                                                  MARACANA PLESKARSTVO HIP

                                                                            B - S TELEFONIJA

DRAŽA VAS                                                      VEZJAK FASADE

LOČE:                                                                MESNICA BOČEK

OPLOTNICA, športna dvorana Milenij:          TGA JURIČ

STRANICE                                                       KMN STRANICE GALERO

VITANJE:                                                          FUŽINAR

VRHOLE:                                                          POL COM

ZEČE:                                                                ZEČE

ZGORNJA LOŽNICA:                                   ŠD ZGORNJA LOŽNICA BAR GAMS

 

middle

 

MESNICA BOČEK

 

Igralci:

18 - 053 Jevšinek Jože

18 - 054 Ravnjak Gregor

18 - 055 Šipka Zlatko

18 - 056 Bezenšek Sašo

18 - 057 Škrinjar Boris

18 - 058 Škrinjar Damjan

18 - 059 Krašovec Robert

18 - 060 Špes Fredi

19 - 109 Cugmajster Aleš

19 - 110 Ravnjak Danilo

19 - 114 Lebič Franc

 

18 - 331 Toplak Matjaž

18 - 332 Ahčan Peter

18 - 335 Bednjički  Drago

 

VODJA EKIPE: Jakop Karli 

 

middle

 

VEZJAK FASADE

 

Barva dresov:

OSNOVNI:          dres: beli

                        hlačke: črne

REZERVNI:         dres: rdeči

                        hlačke: rdeče

 

Igralci:

18 - 084 Tome Boštjan

18 - 085 Gosnik Robert

18 - 086 Čerenak Matevž

18 - 087 Vodopivec Brane

18 - 088 Sešlar Simon

18 - 089 Herman Andrej

18 - 090 Zorc Andrej

18 - 091 Mlakar Stanko

18 - 092 Dimc Darko

18 - 093 Krančan Marko

18 - 094 Vezjak Zoran

18 - 095 Cugmas Janko

 

18 - 340 Repar Damjan

18 - 341 Godec Patrik

18 - 342 Štancar Matjaž

 

VODJA EKIPE: Dimc Darko

 

middle

 

ZEČE

 

Igralci:

18 - 013 Podgrajšek Bojan

18 - 014 Čelan Aleš

18 - 015 Petek Boris

18 - 016 Veranič Marko

18 - 017 Kos Tomaž

18 - 018 Rozman Saša

18 - 019 Krančan Miran

18 - 020 Lešnik Herbert

18 - 021 Pesjak Zdenko

18 - 022 Leskovar Domen

18 - 023 Kolar Robert

18 - 024 Gričnik Ivan

18 - 096 Macuh Matic

18 - 303 Šibanc David

 

VODJA EKIPE: Šibanc Bogo

 

middle

 

KMN STRANICE GALERO 

Barva dresov:

OSNOVNA: dresi: svetlo zeleni

                   hlačke: črne

Igralci:

18 - 001 Malec Roman

18 - 002 Rauter Uroš

18 - 003 Goleš Alen

18 - 004 Marinčič Aleš

18 - 005 Korošec Gregor

18 - 006 Gačnikar Vojko

18 - 007 Mernik Boris

18 - 008 Mernik Srečko

18 - 009 Matavž Aleš

18 - 010 Jančič Ervin

18 - 011 Sodržnik Andrej

18 - 012 Čander Robert

19 - 106 Močič Damir

 

18 - 300 Turinek Tomaž

18 - 301 Vezenšek Marko

18 - 302 Vezenšek Andrej

 

VODJA EKIPE: Mernik Srečko

 

middle

 

FUŽINAR VITANJE

  

Igralci:

18 - 037 Kričaj Jože

18 - 038 Hlastec Ernest

18 - 039 Krajnc Darko

18 - 040 Lipuš Simon

18 - 041 Bogatin Aleš

18 - 042 Krajnc Borut

18 - 043 Gričnik Silvo

18 - 044 Kranc Matjaž

18 - 045 Vavdi Uroš

18 - 046 Kovše Rado

18 - 047 Pesjak Božidar

18 - 048 Podjavoršek Danilo  

18 - 049 Pesjak Mihael

18 - 050 Kranc Mitja

18 - 051 Mauhar Leopold

18 - 052 Kavčič Oliver

19 - 108 Rošer Aleš

 

18 - 324 Vrečko Robert

18 - 325 Adamič Drago

18 - 326 Jakop Klavdij

 

 

VODJA EKIPE: Dvorjak Aleksander

 

middle

 

POL COM

 

Igralci:

18 - 304 Vivod Stanko

18 - 305 Hajšek Franc

18 - 306 Tomažič Kristijan

18 - 307 Vehovar Branko

18 - 308 Martini Blaž

18 - 309 Školc Živko

18 - 310 Polanec Anton

18 - 311 Dovnik Aleš

18 - 312 Rorič Matjaž

18 - 329 Zafošnik David

18 - 330 Lenčić Tomislav

 

18 - 500 Krajnc Goran

18 - 501 Krajnc Sašo

  

VODJA EKIPE: Ramot Miran

 

middle

 

B - S TELEFONIJA

 

Igralci:

18 - 075 Krajnc Gregor

18 - 076 Obrul Boris

18 - 077 Leskovar Iztok

18 - 078 Hribernik Danilo

18 - 079 Založnik Alojz

18 - 080 Adam Vito

18 - 081 Podergajs Boštjan

18 - 082 Brglez Boštjan

18 - 097 Pokeržnik Franc

18 - 098 Rozman Vladimir

18 - 099 Lipuš Damjan

18 - 100 Reš Primož

18 - 101 Simrajh Emil

18 - 103 Založnik Matej

18 - 104 Sirc Alan

 

18 - 337 Štravs Matjaž

18 - 338 Mernik Peter

18 - 343 Kugler Drago

 

VODJA EKIPE: Obrul Boris

 

middle

 

PLESKARSTVO HIP MARACANA

 

IGRALCI:

18 - 025 Kejžar Janez

18 - 026 Brkljačič Tomislav

18 - 027 Adamič Jure

18 - 028 Flis Damjan

18 - 029 Vrhovšek Matevž

18 - 030 Leva Bukovnik Franc

18 - 031 Slatinek Tomaž

18 - 032 Podgrajšek Denis

18 - 033 Šrekl Matjaž

18 - 034 Dejić Dejan

18 - 035 Gašparič Marko

18 - 036 Gašparič Gregor

18 - 083 Bezenšek Timotej

19 - 107 Škafar Damjan

Vodja ekipe: Slatinek Tomaž

 

middle

 

TGA JURIČ OPLOTNICA

 

Igralci:

18 - 061 Blažič Franc

18 - 062 Leskovar Andrej

18 - 063 Črešnar Simeon

18 - 064 Skarlovnik Boštjan

18 - 065 Leskovar Boštjan

18 - 066 Črešnar Matej

18 - 067 Lipuš Aleš

18 - 068 Višnar Gregor

18 - 069 Podgrajšek Franc

18 - 070 Leva Matjaž

18 - 071 Jurič Marko

18 - 072 Pavlovič Matej

18 - 073 Petković Elvino

18 - 074 Furman Danijel

19 - 111 Bučar Boris

19 - 112 Rozman Bogdan

 

VODJA EKIPE: Blažić Franc

 

middle

 

 BAR GAMS ZGORNJA LOŽNICA

 

Igralci:

18 - 313 Ozimič Janez

18 - 314 Brence Matjaž

18 - 315 Hren Matej

18 - 316 Žist Dominik

18 - 317 Trobentar Branko

18 - 318 Tomažič Andrej

18 - 319 Verko Dejan

18 - 320 Brence Aleš

18 - 321 Brence Sašo

18 - 322 Šega Stanislav

18 - 327 Štern Franjo

18 - 328 Šega Miroslav

18 - 333 Potočnik Dušan

18 - 339 Košir Jože

 

18 - 502 Trunkl Sebastjan

 
 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS