middleRazporedZ

                     LJUBNICA - PRVAK ZIMSKE LIGE 2018/19

FINALE

03. KROG - SOBOTA, 26.01.2019
            
   
       
LOČE
 : BEZINA                                                 
 6  :  1  ( 3 : 1 ) 
              
PLESKARSTVO HIP
: LJUBNICA
 2  :  1  ( 1 : 1 )
 
ATMOSPHERE CAFE
: CENTRAL CAFFE
 1  :  2  ( 1 : 0 )
 
BS TELEFONIJA
: RTV SERVIS TAJHER
 5  :  1  ( 3 : 0 )
 
    
 
                        
 
 
                                           
   
   

 

04. KROG - NEDELJA, 03.02. 2019
       
                                                                
                  TEPANJE
: STRANICE                                          
  6  :  1  ( 1 : 0 )
 
CENTRAL CAFFE
: B - S TELEFONIJA
  5  :  2  ( 2 : 0 )
 
RTV SERVIS TAJHAR
: PLESKARSTVO HIP
  4  :  3  ( 3 : 1 )
 
LJUBNICA
: ATMOSPHERE CAFE
  3  :  2  ( 1 : 1 )
 
              
 
 
 
 
 
 
      
 
                                               
 
 

 

05. KROG - SOBOTA, 09.02.2019 
       
                                       TEPANJE  : BEZINA                                                   5  :  0  ( 2 : 0 )
       
                                      STRANICE : LOČE                                                      3  :  6  ( 0 : 2 )
    
 
 
                       PLESKARSTVO HIP : CENTRAL CAFFE                                 2  :  2  ( 1 : 1 )
   
                     ATMOSPHERE CAFE : RTV SERVIS TAJHAR                           2  :  5  ( 1 : 1 )       
   
                         B - S TELEFONIJA : LJUBNICA                                              4  :  5  ( 1 : 1 )
   
                                  
   
               
 
                                                                     
          

middleLestvicaZ

                                      LIGA ZA PRVAKA

1.   LJUBNICA
5 4 0 1   23
: 13
12 + 10

2.   B - S TELEFONIJA
5 3 0 2                 16
: 13
9 + 3

3.   RTV SERVIS TAJHAR
5 3 0 2                   16
: 18
9 - 2

 4.   CENTRAL CAFFE
5 2 1 2                   13
: 16
7 - 3

5.   PLESKARSTVO HIP
5 1 2 2                   11
: 13
5 - 2

6.   ATMOSPHERE CAFE
5 0 1 4                     9
: 15
1
- 6

   xx        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

NAJBOLJŠI IGRALEC: BRODEJ JERNEJ             LJUBNICA

NAJBOLJŠI VRATAR: KLANČNIK KRISTIJAN  RTV SERVIS TAJHER

NAJBOLJŠI STRELEC: JAGER JAKA                   B - S TELEFONIJA

middleZ

 ATMOSPHERE CAFE
VS RTV SERVIS TAJHAR     2  :  5   1  :  1   
             
5x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xx xxxx    
ZREČE. SODNIK:  Kolar                           
 

  

                x  
STRELCI:  Kundih, Koprivnik;                                       Gačnik 2, B. Hren, S. Podgrajšek, Klančnik              
   

JAVNI OPOMINI: Jevšinek Klemen (AC)             

x  
     

middleZ

                                  LJUBNICA
VS B - S TELEFONIJA        5   :  4     1  : 1 
                       x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ZREČE. SODNIK: Kolar                                          
                                                                          x  
STRELCI: J. Brodej 5;                              Padarič 2, Jager, Štraus
   
JAVNI OPOMINI: Sadikaj Liridon, Jelenko David, Jelenko Matc, Plankl Urban (L); Zazijal Sašo, Jager Jaka (BST)
x  

   

middleZ

PLESKARSTVO HIP
VS CENTRAL CAFFE        2  :  2    1  :  1      
                x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ZREČE. SODNIK: Konec
                    x  
STRELCI: Slatinek, Turinek;                             Blazinšek 2   
   
JAVNI OPOMINI: Pučnik Marko (CC)
x  
     

 middleLestvicaZ                                           

                                     LIGA ZA UVRSTITEV

7   TEPANJE                                
3 3 0 0                 15
:  3
9 + 12

8   LOČE
3 2 0 1                 14
:  8
6 + 6

9   STRANICE
3 1 0 2                   7
: 12
3  - 5

10   BEZINA
3 0 0 3                   1
: 14
0 - 13

                                           
                        
   
     

 
                   
   
     

   xx        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

                 

middleZ

TEPANJE
VS BEZINA                     5  :  0     2  :  0 
                x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx    
ZREČE. SODNIK: Obrul                  
                                                                      x  
STRELCI: Vrhovšek, Očko, Smogavec, Napotnik, Čander;                                 -.
   
JAVNI OPOMINI: Škorjanc Denis ((B)
x  

:

   

middleZ

                                                               STRANICE         VS   
LOČE       
     3  :  6  ( 0 : 2 )  
        :   x
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx xxxx xxx xxxx
ZREČE. SODNIK: Obrul
  x
STRELCI: Lipičnik, Kašnik, Padežnik;                            Drofenik 3, Peček 2, Šumec       

JAVNI OPOMINI: Zbičajnik Aljaž (S); IZKLJUČITEV - DRUGI JAVNI OPOMIN:  Zbičajnik Aljaž (S)

x

IGRALEC KROGA:

1. KROG:   VERANIČ ELVIS                  ATMOSPHERE CAFE             

2. KROG:   JELENKO MATIC                 BEZINA           

3. KROG:   PODGRAJŠEK DOMEN      RTV SERVIS TAJHAR        

4. KROG:   ŠTEGER LUKA                    LJUBNICA         

5. KROG:  BELAK VIVOD MATIC          B - S TELEFONIJA         

FINALE:     PODKUBOVŠEK VILI          CENTRAL CAFFE         

FINALE:     BLAZINŠEK DENIZ             CENTRAL CAFFE           

FINALE      BRODEJ JERNEJ               LJUBNICA                 

 

middlePrepovedZ

 

middleOpominiZ

B - S TELEFONIJA                                                11

Kotnik David, Zazijal Sašo, Vratuša David, Padarič Marko, Zazijal Sašo, Jager Jaka

TEKOMA MARGUČ                                             24

Verhovšek Urban, Kotnik Uroš

STRANICE                                                             12

Petelinek Miha, Martinčič Andraž, Hrovat Klemen, Zbičajnik Aljaž, Zbičajnik Aljaž

PLESKARSTVO HIP                                              7

Kodba Denis, Horvat Gregor, Slatinek Tomaž, Vezenšek Marko, Hlastec Ernest

BEZINA                                                                  11

Škorjanc Denis, Založnik Matic, Volšak David, Škorjanc Denis

ATMOSPHERE CAFE                                           13

Rožmarič Črt, Bogatin Marcel, Kundih Matjaž, Orož Uroš, Jevšinek Klemen, Klevže Jošt, Adamič Blaž, Jevšinek Klemen

LOČE                                                                       2                                                                    

Stupan David, Jakob Gregor

LJUBNICA                                                              18

Medved Boštjan, Šteger Luka, Sadikaj Liridon, Jelenko David, Jelenko Matic, Plankl Urban

TEPANJE                                                                  4

Smogavec Dominik, Fridrih Matej

RTV SERVIS TAJHAR                                            3

Podgrajšek Domen, Verčnik Sebastijan, Hren Jože

CENTRAL CAFFE                                                   5                                                     

Blazinšek Denis, Podkubovšek Vili, Pučnik Marko

 

 STRELCI

 

B - S TELEFONIJA                                                  49              

 Jager Jaka 11, Belak Vivod Matic 10, Zazijal Sašo 7, Štraus Matjaž 6, Kotnik David 4, Kralj Tomo 4, Padarič Marko 3 Kramer Jan 2,

 Vratuša David 2,

TEKOMA MARGUČ                                                 5             

 Kroflič Uroš 3, Kotnik Uroš 2,

STRANICE                                                                 12                                                             

 Kašnik Dejan 4, Martinčič Andraž 3, Padežnik Alen 2, Lipičnik Alen, Zbičajnik Blaž, Petelinek Miha

PLESKARSTVO HIP                                                17            

Grašič Gregor 6, Vezenšek Marko 3, Gašparič Marko 2, Slatinek Tomaž 2, Musič Alen, Hrovat Gregor, Močič Damir, Turinek Tomaž

ATMOSPHERE CAFE                                              19                           

Veranič Elvis 3, Orož Uroš 3, Kropej Rok 2, Klevže Jošt 2, Pučnik Tomi 2, Jevšinek Klemen 2, Kolar Tomaž 2. Koprivnik Dejan 2,

Kundih Matjaž 2, Adamič Blaž 

BEZINA                                                                     15                                                                           

Založnik Matic 8, Založnik Alojz 2, Mlakar Uroš 2, Škorjanc Denis 2, Volšak David

LJUBNICA                                                                 27                                                           

Brodej Jernej 8, Jelenko David 6,  Marovšek Blaž 4, Šteger Luka 3, Javornik Blaž 2, Plankl Urban 2, Jelenko Matic, Sadikaj Liridon

LOČE                                                                           22

Stupan David 5, Podkubovšek Edi 4, Drofeni Dejan 4, Šumec Jože 3, Peček Tilen 2, Golob Marko, Strmšek Primož, Bračič Domen,

Jakob Gregor,

TEPANJE                                                                     19     

Fridrih Matej 4, Smogavec Dominik 4, Očko Benjamin 4, Krajnc Primož 2, Napotnik Jernej 2, Kušar Kristijan, Verhovšek Rene,

Čander Črt

RTV SERVIS TAJHAR                                                19     

Hren Boštjan 5, Hren Jože 4, Podgrajšek Domen 3, Gačnik Jurij 3, Strnad David, Podgrajšek Simon 2, Klančnik Kristijan

CENTRAL CAFFE                                                      24                                                                   

Stupan Žan 4, Gorenšek Tadej 4, Podkubovšek Miha 4,Podkubovšek Blaž 4, Blazinšek Deniz 3,  Jevšinek Matej 2, Gaber Denis, Grašič Rok

Podkubovšek Vili

 

middleRezultati

ZREČE                                               ŠPORTNA DVORANA

 

 

 
 
 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS