2liga                           B&Gavtomobili

                                 

 

                   TEKMOVALNA SEZONA 2023/24 

 

ZIMSKI PRESTOPNI ROK 15.01. - 15.02.2024

 

RAZPORED                                                         

                                                                                                                  
                                    

 

11. KROG    SOBOTA 04.11.2023         

 

 

    
                     ŽIČE
 :  POHORJE TOURS                            3  :  3  (1 : 1 )
 
FSTIM : SD JESEN                                             
8  : 1  ( 3 : 1 )  
BEZINA :
BS TELEFONIJA
2  :  9  ( 1 : 5 )
 
                   PLESKARSTVO HIP
 :  KROTTENDORF 1  :  7  ( 1 : 3 )  
:                                                          
:     

 

RAZPORED

                                                                                                                   
                                    
      12. KROG    SPOMLADI 2024                 
                            BS TELEFONIJA  :  SD JESEN                                              1  :  3  ( 0 : 3 )    
BEZINA : KROTTENDORF  0  :  5   bb  
FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE :
POHORJE TOURS  6  :  4  ( 2 : 0 )  
         PLESKARSTVO HIP
 :  ŽIČE  1  :  5  ( 0 : 1 )  
   
   
 
       

middleLestvica2                      

1   FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 11 8 2 1 63 : 24 26 + 39  
2   POHORJE TOURS 11 7 2 2 61 : 30 23 +  31   
3   SD JESEN 11 6 1 57 : 39 19 + 18  
 4   KROTTENDORF 11 6 2 3 43 : 20 20 + 23  
 5    BS TELEFONIJA 11 5 2 52 : 36 17 + 16  
6 
  PLESKARSTVO HIP 11 4 0 7 29 : 49 12 - 20  
7   ŽIČE 11 3 1  7    37 : 48 10 - 11  
8   BEZINA 11 0 0 11 17 :
113 0 - 98  
    
 
   xx        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxxxxx  xxx xxxxx xxxxxxx xx xxxx xxx

                           

sredina

ŽIČE  VS POHORJE TOURS   3 : 3   1 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx 2xxxx xxx xxxx    
ŽIČE   SODNIK: Rečnik                 x  
STRELCI:  Stupan David, Podkubovšek Edi, Satler Tadej;    - Trošt Luka 2, Kolar Tomaž,
   
JAVNI OPOMINI: 268 Berisha Ali ( Ž )
x  
IZKLJUČITEV - DIREKTNA: 
    

 

sredina

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE VS SD JESEN   8 : 1   3 : 1 x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx 2xxxx xxx xxxx    
SPODNJE GRUŠOVJE   SODNIK: Lunežnik                 x  
STRELCI: Klevže Jošt 2, Danilovič Aleksander, Juhart Samo, Iršič Gregor; Vodopivec Rok, Vodopivec Brane 2,;       Verhovnik Denis    
JAVNI OPOMINI: 835 Verhovnik Denis ( J ) x  
IZKLJUČITEV - DRUGI JAVNI OPOMIN: 835 Verhovnik Denis ( J )
    

 

sredina

BEZINA VS BS TELEFONIJA   2 : 9   1 : x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx 2xxxx xxx xxxx    
BEZINA   SODNIK                  x  
STRELCI: Ravnjak Aljaž 2,;         Selčan Nik 3, Jug Aljoša 3, Ratej Matic, Rak Aljaž, Mlinarič Tadej
   
JAVNI OPOMINI: 
x  
IZKLJUČITEV - DIREKTNA: 
    

 

sredina

PLESKARSTVO HIP VS KROTTENDORF   :   : x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx 2xxxx xxx xxxx    
ZREČE   SODNIK Rečnik                                                                x  
STRELCI: Žerjav Vinko, ;                    Korošec Nejc 3, Javernik Kaizer Alen 2, Školc Rene, Cvahte Matej
   
JAVNI OPOMINI: 
x  
IZKLJUČITEV - DIREKTNA: 
    

 

sredina

VS  
    :     : x  
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxx xxx 2xxxx xxx xxxx    
  SODNIK:                  x  
STRELCI: 
   
JAVNI OPOMINI: 
x  
IZKLJUČITEV - DIREKTNA: 
    

 

srednjiPrepoved    

  835 Verhovnik Denis     SD Jesen            izključitev direktna                                                                 2 tekme

  245 Mavhar Gregor       Pohorje Tours    izključitev - dva javna opomina - žalitev sodnika po tekmi     1 (eno) leto (kazen poteče 04.11.2024)   

       

srednjiOpomini

PLESKARSTVO HIP                  9  

181 Hren Klemen, 029 Slatinek Tomaž, 366 Žerjav Vinko, 187 Berglez Marcel

SD JESEN                                 18

1010 Šturm Urban, 835 Verhovnik Denis, 1235 Kašnik Dejan            

POHORJE TOURS                     11

124 Hren Tomaž, 131 Bogatin Aleš, 050 Kolar Tomaž

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE  12

221 Juhart Samo, 217 Hojnik Jernej, 1007 Iršič Gregor, 049 Klevže Jošt                                                                               

KROTTENDORF                        7

392 Školc Rene, 966 Javernik Kaizer Alen, 995 Papotnik Žiga                               

BEZINA                                      6

418 Musa Liridon, 088 Založnik Matej, 32 Ravnjak Aljaž                  

ŽIČE                                           6 

435 Golob Borut. 270 Satler Tadej, 15 Pistotnik Rok, 268 Berisha Ali

BS TELEFONIJA                      8

443 Jelenko Žiga, 1035 Tiselj Amadej, 152 Ratej Matic,  442 Ogrizek Andraž

srednjiRezultati     

PLESKARSTVO HIP           29      

Slatinek Tomaž 7, Žerjav Vinko 5, Kukovič Marko 4, Hren Klemen 3,  Jevšinek Klemen 2, Koše Marko 2, Uran Jaka 1, Veselinovič Zoran 1,,

Leva Bukovnik Matic 1, Hrovat Gregor 1, Jančič Ervin 1, Hlastec Ernest 1,

SD JESEN                          57                                             

Verhovnik Denis 16, Šturm Urban 12, Špes Jaka 6, Lešnik Matej 5, Zorič Gorazd 4, Verhovnik David 4, Pliberšek Andrej 3,  Pulko Tadej 2,

Videčnik Danijel 2, Jelen Urban 1, Pliberšek Klemen 1, Jesenek Rene 1; 

FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE  63

Juhart Samo 13, Danilovič Aleksander 11,  Iršič Gregor 10,  Klevže Jošt 8, Vodopivec Brane 5, Gumzej Tadej 4,  Leskovar Žan 3, Kodba Denis 3,    

Brglez Boštjan 3, Goričan Matej 2, Vodopivec Rok 1, 

POHORJE TOURS                   56 (+5 bb)                

Hren Tomaž 12, Podkrajšek Klemen 11, Trošt Luka 7, Čerenak Jernej 5, Kolar Tomaž 5, Celcer Andrej 4, Bogatin Aleš 4, Trunkl Sebastijan 3,   

Koprivnik Dejan 2, Bučar Boris 2, Obrovnik Urban 1,

KROTTENDORF                      38 (+5 bb)   

Javernik Kaizer Alen 11, Založnik Matic 8, Školc Rene 3, Rebernik Davor 2, Krištof Žiga 2, Cvahte Matej 2, Javernik Vid 1,

Napotnik Žiga 1, Babšek Daniel 1, Leskovar Jan 1, Papotnik Žiga 1, Korošec Nejc 4 , Moser Robi 1,      

BEZINA                                    17

 Musa Liridon 9, Ravnjak Aljaž 3, Obrul Andrej 2, Založnik Matej, 1, Škorjanc Denis 1, Petrič Jure 1,

BS TELEFONIJA                     52                         

Ratej Matic 12, Selčan Nik 12, Petan Obrul  Alen, 7, Ogrizek Andraž 7, Rak Aljaž 6, Jug Aljoša 5, Jelenko Žiga 1, Ratej Patrik 1, Mlinarič Tadej 1,  

ŽIČE                                         37

Satler Nik 9, Podkubovšek Edi 9, Satler Tadej 6, Mernik Tadej 4, Stupan David 4, Cugmalster Aleš 2, Golob Borut 2, Pistotnik Rok 1,                                                                                                                                                                                                                                                           

srednjiRezultati

ZREČE                                                                   PLESKARSTVO HIP

OPLOTNICA športna dvorana                             POHORJE TOURS

TEPANJE:                                                              BS TELEFONIJA  

SPODNJE GRUŠOVJE:                                        FSTIM

BEZINA                                                                  BEZINA        

ŽIČE:                                                                      ŽIČE

VRHOLE:                                                               SD JESEN                                                                          

ŽABLJEK:                                                             KROTTENDORF

srednjiRazpored

 

 

PLESKARSTVO HIP

Barva dresov:

OSNOVNA

REZERVNA

IGRALCI:

23 - 019 Hlastec Ernest

23 - 020 Veselinovič Zoran

23 - 022 Leva Bukovnik Matic

23 - 023 Leva Bukovnik Franc

23 - 024 Slatinek Tomaž

23 - 025 Hrovat Gregor

23 - 026 Matavž Aleš

23 - 027 Dejić Dejan

23 - 028 Višnar Jani

23 - 035 Jevšinek Klemen

23 - 040 Uran Jaka

23 - 181 Hren Klemen

23 - 299 Kejžar Janez

23 - 301 Jančič Ervin

23 - 366 Žerjav Vinko

23 - 399 Kovše Marko

23 - 427 Stolliqi Mergim

23 - 448 Hren Niko

 

23 - 986 Kukovič Marko 

23 - 1027 Škoflek Karel

23 -1037 Hadžić Adis

 

PRESTOPNI ROK ZIMSKI 2024

Prišli

23 - 183 Podkubovšek Nejc            7  Central Caffe

23 - 187 Berglez Marcel                  7  Central Caffe

23 - 374 Jevšinek Matej                  7  Central Caffe

23 - 447 Klobasa Kristjan                7  NK Zreče

23 - 1226 Dizdarević Adis               7  Central Caffe

Vodja ekipe: Leva Bukovnik Franc

            

 

KROTTENDORF

 

Barva dresov:

OSNOVNA:      dresi: rdeči

                     hlačke: rdeče

 IGRALCI:

23 - 284 Cvahte Matej

23 - 868 Babšek Daniel

23 - 869 Podlesnik Žiga

23 - 872 Moser Robi

23 - 877 Korošec Nejc

23 - 914 Leskovar Jan

23 - 916 Mlakar Gregor                                                                                                                                     

23 - 954 Žist Miran

23 - 966 Javernik Kajzer Alen

23 - 976 Javernik Kajzer Tilen

23 - 992 Bevc Jakob

23 - 994 Pinter Žan

23 - 995 Papotnik Žiga

23 - 1012 Brumec Uroš

23 - 1025 Krištof Žiga

23 - 1026 Kavkler Marko

 

23 - 1076 Javernik Vid

 

PRESTOPNI ROK 2023 

Prišli

23 - 396 Školc Rene             7 Bezina 

23 - 805 Založnik Matic         7 Bezina

23 - 419 Rebernik Davor      7  Sveti Jrnej

 

Vodja ekipe: Babšek Daniel

 

 

 

BEZINA

Barva dresov:

OSNOVNA:    dres: 

                       hlačke:

REZERVNA:  dres: 

                       hlačke: 

 

IGRALCI:

23  - 087 Pokeržnik Franc

23 - 088 Založnik Matej

23 - 089 Obrul David

23 - 092 Škorjanc Denis

23 - 095 Konec David

23 - 096 Založnik Alojz

23 - 164 Tolar Domen

23 - 172 Škorjanc Blaž

23 - 395 Petrič Jure

23 - 418 Musa Liridon

23 - 426 Pristovnik Florijan

 

23 - 977 Obrul Andrej

23 - 912 Zore Luka

23 - 1229 Šabanovič Jasmin

 

PRESTOPNI ROK 2023

Prišli:

23 - 021 Tolar Matic                     7 Tepanje

23 - 167 Bobik Srečko                 7 Vaška krčma Loče

Odšli:   

23 - 396 Školc Rene                   7 Krottendorf

23 - 397 Špes Marko                  7 Sveti Jernej

23 - 805 Založnik Matic              7 Krottendorf  

 

Vodja ekipe: Škorjanc Anton

 

 

FSTIM

 

Barva dresov:

OSNOVNA:     dres: črn

                     hlačke: črn

REZERVNA:    majica: rdeč - črn

                     hlačke: črne

 

IGRALCI:

23 - 049 Klevže Jošt

23 - 146 Tome Boštjan

23 - 150 Vodopivec Brane

23 - 217 Leskovar Žan

23 - 219 Brglez Boštjan

23 - 221 Juhart Samo

23 - 224 Gumzej Tadej

23 - 225 Hojnik Iztok

23  -227 Hojnik Jernej

23 - 228 Mlakar Aljaž

23 - 230 Mlakar Stanko

23 - 365 Goričan Matej

23 - 420 Vodopivec Rok

23 - 429 Brglez Jan

 

23 - 941 Košmerlj Primož

23 - 1009 Iršič Gregor

 

PRESTOPNI ROK 2023

Prišli

23 - 039 Kodba Denis                7 Pleskarstvo Hip

23 - 1233 Danilovič Aleksander   7 Marles hiše 

 

VODJA EKIPE: Mlakar Stanko

 

             

SD JESEN

Barva dresov:

OSNOVNA: dres:

                    hlačke:

IGRALCI

23 - 421 Jesenek Rene

23 - 422 Videčnik Danijel

23 - 445 Videčnik David

23 - 838 Kušar Rok

23 - 883 Pliberšek Andrej

23 - 884 Verhovnik David

23 - 885 Verhovnik Dens

23 - 886 Lah Franci

23 - 887 Kušar Kristjan

22 - 949 Juhart Kristian

22 - 955 Gracej Jure

23 - 1010 Šturm Urban

23 - 1011Jelen Urban

23 - 1014 Špes Jaka

23 - 1016 Lah Aleš

23 - 1031 Meglič Benjamin

23 - 1038 Kočnik Nikolaj

 

23 - 1208 Zorič Gorazd

23 - 1217 Pliberšek Klemen

23 - 1230 Pulko Tilen

 

PRESTOPNI ROK ZIMSKI 2024

Odšli:

23 - 1225 Lešnik Matej

Prišli:

23 - 1235 Kašnik Dejan                7 Stranice

 

Vodja ekipe: Lah Franci

 

 POHORJE TOURS

Barva dresov:

OSNOVNA: dres:

                    hlačke:

 

IGRALCI:

23 - 119 Podkrajšek Klemen 

23 - 120 Trunkl Žiga

23 - 121 Obrovnik Urban

23 - 122 Celcer Andrej

23 - 123 Črešnar David

23 - 124 Hren Tomaž

23 - 125 Bučar Boris

23 - 128 Kline Alojz

23 - 131 Bogatin Aleš

23 - 148 Lipuš Simon

23 - 253 Plajh Nejc                                                                                                                                                                          

23 - 304 Škornik Amadej

23 - 245 Mavhar Gregor

23 - 376 Korošec Rok

23 - 398 Čerenak Jernej

23 - 390 Trošt Luka

23 - 399 Fridrih Kristijan   

                                                                

23 - 837 Trunkl Sebastijan

 

PRESTOPNI ROK 2023

Prišli

23 -  050 Kolar Tomaž                 7 Draža vas

23 - 051 Koprivnik Dejan            7 Draža vas

 

Vodja ekipe: Podkrajšek Klemen

 

 

BS TELEFONIJA 

 

Barva dresov: 

OSNOVNA:  dres:                

                  hlačke:

REZERVNA: dres:

                 hlačke:  

IGRALCI

23 - 152 Ratej Matic

23 - 242 Gaber Gašper

23 - 243 Obrul Boris

23 - 250 Konec Peter

23 - 391 Petan Obrul Alen

23 - 410 Brglez Martin

23 - 411 Mlinarič Tadej

23 - 439 Ratej Matej

23 - 440 Kejžar Žan 

23 - 441 Ratej Patrik  

23 - 1032 Jug Aljoša
 
 
23 - 1035 Tiselj Amadej
 
 
  
PRESTOPNI ROK 2023
Prišli
23 - 009 Ločnikar Duller Tilen    7 Vaška krčma Loče
23 - 442 Ogrizek Andraž           7 NK Boč 
23 - 443 Jelenko Žiga               7 NK Dravinja 
PRESTOPNI ROK ZIMSKI 2024
Odšli:
23 - 406 Selčan Nik                  7  Tepanje
 
23 - 1005 Brečko Vladislav       ODJAVA 15.02.2024
 
 
 
Prišli: 
 
 
23 - 157 Vezjak Mihec              7  Tepanje
 
 
 
VODJA EKIPE: Petan Obrul Alenj

  

ŽIČE         

Barva dresov.

OSNOVNA:  majica: modri

                  hlačke: bele

IGRALCI:

23 - 105 Pistotnik Rok

23 - 268 Berisha Ali

23 - 270 Satler Tadej

23 - 271 Satler Davorin

23 - 273 Hundrič Matija

23 - 274 Cugmajster Aleš

23 - 276 Podkubovšek Miha

23 - 278 Mernik Tadej

23 -298 Podkubovšek Edi

23 - 352 Gregorc Jan

23 - 389 Satler Nik

23 - 416 Goričan Janez

 

22 - 907 Gradišnik Simon

22 - 935 Novak Potisk Tomaž

22 - 985 Gros Mitja

 

PRESTOPNI ROK ZIMSKI 2024

Prišli:

23 - 153 Gosnik Žiga                    7 Tepanje

 

VODJA EKIPE: Satler Davorin

 

 

MODELARSTVO HOHLER

Barva dresov:

OSNOVNA:  majica: beli

                 hlačke: beli

REZERVNA: majica: rumeni

                 hlačke: črni

IGRALCI:

18 - 074 Furman Andrej

18 - 075 Zalar Miha

19 - 076 Klančnik Žiga

19 - 079 Mernik Boris

19 - 080 Buh Boštjan

19 - 081 Kolar Gašper

18 - 082 Gačnikar Vojko

19 - 083 Mernik Jože

19 - 085 Bezenšek Jože

18 - 086 Hohler Dominik

19 - 280 Mernik Nejc

19 - 334 Brglez Rene

19 - 802 Tič Tilen

19 - 804 Gluvič Dejan

 

PRESTOPNI ROK 2021

 

VODJA EKIPE: Furman Andrej

 

 

STUDIO B

18 - 168 Cvelfer Jože 

18 - 171 Pučnik Rajko

18 - 173 Gande Amadej

18 - 174 Burič Luka

18 - 175 Tanšek Matjaž

18 - 176 Brglez Aljoša

18 - 335 Zdolšek Matic

18 - 873 Tanšek Gregor

18 - 874 Preložnik Boštjan 

 

Vodja ekipe : Pučnik Rajko

 

ZBELOVO

Barva dresov: 

OSNOVNA:      dres: črni

                     hlačke: črne

IGRALCI:

21 - 208 Marzidošek Iztok

21 - 210 Jug Vid 

21 - 212 Hirkić Isko

21 - 215 Šretl Andrej

21 - 370 Keblič Domen

21 - 371 Javornik Leskovar Mihael

21 - 890 Zabukovšek Boris

21 - 923 Dreo Izidor

VODJA EKIPE: Peček Tilen

 

 

 

AVTOVLEKA KUK JUGOPLASTIKA

Barva dresov:

OSNOVNA: dres: rdeči  

                 hlačke: rdeče 

IGRALCI:

18 - 109 Krašovec Robert

18 - 113 Žagar Gregor

18 - 114 Primožič Aleš

18 - 116 Štruc Urh

18 - 117 Pokorn Matic

18 - 118 Kotnik Žiga

18 - 159 Rožmarič Nikolaj

18 - 247 Repnik Miha

18 - 248 Jereb Denis

18 - 330 Sirc Alan

18 - 331 Žurej Tilen

18 - 333 Jerman Egon

19 - 343 Kadilnik Kevin               

19 - 344 Bojić Denis                                      

Vodja ekipe: Rozman Vladimir

 

 

FRANKOLYWOOD

Barva obleke:

OSNOVNA: majica: vijolična

                    hlačke: črne

IGRALCI:

20 - 244 Tolar Rudi

20 - 896 Vezenšek Primož

20 - 898 Pukmajster Darjan

20 - 899 Vezenšek Tomaž

20 - 900 Brecl Žan

20 - 902 Javornik Tadej

20 - 910 Brecl Jan

20 - 911 Kuserbanj Tomaž

20 - 927 Srebot Denis

20 - 936 Gregorc Tim

20 - 937 Srebot Tim1

20 - 960 Bojanovič Miha

20 - 961 Muzel Blaž

20 - 963 Zazijal Gašper

20 - 1213 Volf Jože

PRESTOPNI ROK 

VODJA EKIPE: Pukmajster Darjan

   

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
2019-2020   BS TELEFONIJA MIZARSTVO ŠKRINJAR PREKINJENO - COVID TGA JURIČ   2019-2020
2020-2021
  PREKINJENO - COVID LJUBNICA PREKINJENO - COVID PREKINJENO - COVID   2020-2021
2021-2022   ATMOSPHERE CAFE     TGA JURIČ    2021-2022
           
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS