POLFINALE - PRVA TEKMA 16.-17.04.2024

17.04.2024 20:00    ŠD VRHOLE-PRELOGE : LJUBNICA              2 : 3    0 : 1

16.04.2024 20:30    POHORJE TOURS : DRAŽA VAS                    4 : 6    4 : 2

POLFINALE - DRUGA TEKMA 24.04.2024

20:00   LJUBNICA : ŠD VRHOLE-PRELOGE 

20:00   POHORJE TOURS : DRAŽA VAS

FINALE - 08.05.2024 v Ločah

 

PREDKROG - 13.09.2023

BS TELEFONIJA AVTO DS : FSTIM SP. GRUŠOVJE                    1 : 2     0 : 0

PLESKARSTVO HIP : SD JESEN                                                 4 : 5     4 : 3

BEZINA : KROTTENDORF                                                            1 : 6     1 : 2

ŽIČE : POHORJE TOURS                                                            2 : 9     1 : 3

OSMINA FINALA 19.-20.09.2023 in 26.-28.09.2023                       1. TEKMA,     2. TEKMA

LJUBNICA : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE                                  6 : 1     3 : 0      3 : 3   0 : 2

RISI DOBRNA : MIZARSTVO ŠKRINJAR                                      1 : 6     0 : 1    0 : 5   b.b.

KROTTENDORF : PREVOZ DANIEL FIJAVŽ                                2 : 6     2 : 1      1 : 2   0 : 1

SD VRHOLE-PRELOGE : IVI CAFFE                                            3 : 2     2 : 0    2 : 2   1 : 1

SD JESEN : TEPANJE                                                                 4 : 4     2 : 1    10 : 8 (5:5; 5:2) kazenski streli

CENTRAL CAFFE : STRANICE                                                    4 : 0     1 : 0    4 : 4   1 : 1

SVETI JERNEJ : DRAŽA VAS                                                      0 : 4     0 : 2    1 : 6   0 : 3

GOSTIŠČE SMOGAVC : POHORJE TOURS                                 2 : 3     0 : 2    2 : 2   1 : 1

ČETRFINALE 03.-04.10.2023 in 10.-11.10.2023                             1. TEKMA,     2. TEKMA

DRAŽA VAS : MIZARSTVO ŠKRINJAR                                         7 : 1     2 : 0    6 : 5   0 : 3

POHORJE TOURS : PREVOZ DANIEL FIJAVŽ                             5 : 2     3 : 2    4 : 2   2 : 1

ŠD VRHOLE-PRELOGE : CENTRAL CAFFE                                6 : 1     2 : 0    12 : 8 5 : 2

LJUBNICA : SD JESEN                                                               9 : 3     4 : 2    4 : 6   3 : 3

 

                        

PREDKROG - 13.09.2023

BS TELEFONIJA AVTO DS : FSTIM SP. GRUŠOVJE                    1 : 2     0 : 0

PLESKARSTVO HIP : SD JESEN                                                 4 : 5     4 : 3

BEZINA : KROTTENDORF                                                            1 : 6     1 : 2

ŽIČE : POHORJE TOURS                                                            2 : 9     1 : 3

OSMINA FINALA 19.-20.09.2023 in 26.-28.09.2023                       1. TEKMA,     2. TEKMA

LJUBNICA : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE                                  6 : 1     3 : 0      3 : 3   0 : 2

RISI DOBRNA : MIZARSTVO ŠKRINJAR                                      1 : 6     0 : 1    0 : 5   b.b.

KROTTENDORF : PREVOZ DANIEL FIJAVŽ                                2 : 6     2 : 1      1 : 2   0 : 1

SD VRHOLE-PRELOGE : IVI CAFFE                                            3 : 2     2 : 0    2 : 2   1 : 1

SD JESEN : TEPANJE                                                                 4 : 4     2 : 1    10 : 8 (5:5; 5:2) kazenski streli

CENTRAL CAFFE : STRANICE                                                    4 : 0     1 : 0    4 : 4   1 : 1

SVETI JERNEJ : DRAŽA VAS                                                      0 : 4     0 : 2    1 : 6   0 : 3

GOSTIŠČE SMOGAVC : POHORJE TOURS                                 2 : 3     0 : 2    2 : 2   1 : 1

ČETRFINALE 03.-04.10.2023 in 10.-11.10.2023                             1. TEKMA,     2. TEKMA

DRAŽA VAS : MIZARSTVO ŠKRINJAR                                         7 : 1     2 : 0    6 : 5   0 : 3

POHORJE TOURS : PREVOZ DANIEL FIJAVŽ                             5 : 2     3 : 2    4 : 2   2 : 1

ŠD VRHOLE-PRELOGE : CENTRAL CAFFE                                6 : 1     2 : 0    12 : 8 5 : 2

LJUBNICA : SD JESEN                                                               9 : 3     4 : 2    4 : 6   3 : 3

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
2019-2020   BS TELEFONIJA MIZARSTVO ŠKRINJAR PREKINJENO - COVID TGA JURIČ   2019-2020
2020-2021
  PREKINJENO - COVID LJUBNICA PREKINJENO - COVID PREKINJENO - COVID   2020-2021
2021-2022   ATMOSPHERE CAFE     TGA JURIČ    2021-2022
2022-2023   DRAŽA VAS DRAŽA VAS   TGA JURIČ    2022-2023
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

logo2016

 

 

www.kelme.si

 

 

NOVA SPLETNA TRGOVINA

 

OBIŠČITE NAS NA NAŠI facebook strani IN SODELUJTE V NAGRADNIH IGRAH

 

Find Us On Facebook Logo 05  

 

k2016

NASLOVNICA Slovenija 2 r

Copa edition r

LogoMUNICH

image

 sport 2017

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

TestPNI

 

S klikom na spodnjo povezavo lahko preverite svoje znanje pravil nogometne igre. 

 

pnilink

 

 

FIFAfairplay

 

PniNaslovnica

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS