middleRazpored

 

Pred spomladanskim delom prvenstva je ekipa BEZINA, zaradi pomankanja igralcev, izstopila iz lige. Ker je bilo odigranih več kot polovica krogov drugega dela, rezultati tekem te ekipe odigranih v jesenskem delu, ostanejo veljavni in se upoštevajo v lestvici. Tekme do zaključka drugega dela prvenstva (12., 13. in 14. krog) pa se registrirajo z rezultatom 5:0 za nasprotno ekipo. 

12. krog torek 02.04.2024

20:30 POHORJE TOURS : BS TELEFONIJA 2 : 0 1 : 0  
18:00 BEZINA : PLESKARSTVO HIP 0 : 5 - : - b.b.
19:30 KROTTENDORF : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 3 : 2 1 : 0 SREDA 03.04.2024
18:30 SD JESEN : ŽIČE 3 : 2 2 : 2  

 

13. krog sobota 06.04.2024

18:30 SD JESEN : POHORJE TOURS 2 : 4 1 : 2 TOREK 09.04.2024 dogovor
18:00 ŽIČE : KROTTENDORF 0 : 2 0 : 1  
20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : BEZINA 5 : 0 - : - b.b.
10:00 PLESKARSTVO HIP : BS TELEFONIJA
5 : 2 3 : 0 NEDELJA 07.04.2024

 

14. krog sobota 13.04.2024

10:00 POHORJE TOURS : PLESKARSTVO HIP 5 : 0 1 : 0 NEDELJA 14.04.2024
18:30 BS TELEFONIJA : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 2 : 5 2 : 3  
20:00 BEZINA : ŽIČE 0 : 5 - : - b.b.
20:00 KROTTENDORF : SD JESEN 7 : 2 2 : 0  

15. krog sobota 20.04.2024

10:00 POHORJE TOURS  : ŽIČE 4 : 1 2 : 1  NEDELJA 21.04.2024
18:30 KROTTENDORF  : BS TELEFONIJA  3 : 2 0 : 1  
19:00 SD JESEN  : PLESKARSTVO HIP  5 : 3 2 : 2  
  FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : prosta - : - - : -  

 

16. krog sobota 11.05.2024

10:00 PLESKARSTVO HIP : KROTTENDORF 1 : 2 1 : 0  NEDELJA 12.05.2024
19:00 BS TELEFONIJA  : POHORJE TOURS 2 : 3 0 : 1  torek 07.05. - dogovor
19:30 ŽIČE  : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 2 : 5 2 : 2  
  SD JESEN  : prosta  - : - - : -  

 

17. krog torek 14.05.2024

20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE  : BS TELEFONIJA  6 : 2 2 : 0  
20:00 POHORJE TOURS  : PLESKARSTVO HIP  7 : 1 3 : 1  
18:30 KROTTENDORF  : SD JESEN  3 : 7 2 : 4  
  ŽIČE  : prosta  - : - - : -  

 

18. krog sobota 18.05.2024

19:30 SD JESEN : POHORJE TOURS  6 : 3 2 : 0  torek 21.5. - dogovor Dvorana v Oplotnici
10:00  PLESKARSTVO HIP  : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 0 : 4 0 : 3 NEDELJA 19.05.2024
20:00 BS TELEFONIJA  : ŽIČE  0 : 3 0 : 3  
  KROTTENDORF  : prosta  - : - - : -  

 

19. krog sobota 25.05.2024

20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE  :  SD JESEN 4 : 4 1 : 3  torek 28.5. - dogovor 
10:00 POHORJE TOURS :  KROTTENDORF  6 : 4 1 : 2  NEDELJA 26.05.2024
18:45 ŽIČE  : PLESKARSTVO HIP 4 : 7 1 : 3  
  BS TELEFONIJA  : prosta  - : - - :  

 

20. krog sobota 01.06.2024

20:00 KROTTENDORF  :  FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 0 : 3 0 : 2  
10:00 PLESKARSTVO HIP : BS TELEFONIJA 4 : 0 1 : 0  19:00  dogovor torek 4.6.
19:00 SD JESEN : ŽIČE  16 : 0 6 : 0  
  POHORJE TOURS  : prosta  - : - - : -  

 

21. krog sobota 08.06.2024

20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE  : POHORJE TOURS - : - - : -  
18:30 ŽIČE : KROTTENDORF  - : - - : - pol ure prej
19:00 BS TELEFONIJA : SD JESEN 0 : 5 b.b. : - četrtek 6.6. - dogovor
  PLESKARSTVO HIP :  prosta  - : - - : -  

 

JESENSKI DEL - REZULTATI

1. krog sobota 26.08.2023

20:00 KROTTENDORF : POHORJE TOURS 5 : 3 :  0  
18:30 BEZINA : SD JESEN 4 : 12 :  4
19:00 BS TELEFONIJA : ŽIČE 5 : 3 :  1  
10:00 PLESKARSTVO HIP : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE
0 : 5 :  1 NEDELJA 27.08.2023

 

2. krog sobota 02.09.2023 

10:00 POHORJE TOURS : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 3 : 3 2 : 1 TOREK 06.09.2023 PRESTAVLJENO
19:00 ŽIČE : PLESKARSTVO HIP 1 : 3 1 : 0  
19:00 BS TELEFONIJA : SD JESEN 4 : 3 2 : 2 SREDA 30.08.2023 V TEPANJU
19:00 KROTTENDORF : BEZINA 9 : 0 5 : 0  

 

3. krog sobota 09.09.2023

18:00 BEZINA : POHORJE TOURS 0 : 5 b.b. : - SREDA 13.09.2023  20:00
19:00 BS TELEFONIJA : KROTTENDORF 1 : 3 0 : 1
10:00 PLESKARSTVO HIP : SD JESEN 4 : 1 2 : 0 NEDELJA 10.09.2023 
19:30 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : ŽIČE
4 : 1 3 : 0  

 

4. krog sobota 16.09.2023

10:00 POHORJE TOURS : ŽIČE 5 : 0 2 : 0 NEDELJA 17.09.2023
18:30 SD JESEN : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 7 : 3 2 : 1  
18:00 KOTTENDORF : PLESKARSTVO HIP 5 : 1 2 : 0  
18:00 BEZINA : BS TELEFONIJA 3 : 14 1 : 5  

 

5. krog sobota 23.09.2023

18:30 BS TELEFONIJA : POHORJE TOURS 3 : 6 2 : 2 17:30 DOGOVOR
10:00 BEZINA : PLESKARSTVO HIP 3 : 10 1 : 4 PRELOŽENO TOREK 27.09.2023 18:30 V BEZINI
20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : KROTTENDORF 3 : 2 1 : 2
18:00 ŽIČE : SD JESEN
2 : 9 1 : 3

 

6. krog sobota 30.09.2023

19:30 POHORJE TOURS : SD JESEN 7 : 5 2 : 5 PRELOŽENO 17.10.2023 20:30 
19:00 KROTTENDORF : ŽIČE 0 : 2 0 : 0  
18:00 BEZINA : FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE 1 : 13 1 : 6  
18:00 BS TELEFONIJA : PLESKARSTVO HIP 3 : 5 2 : 0  

 

7. krog sobota 07.10.2023

10:00 PLESKARSTVO HIP : POHORJE TOURS 1 : 6 0 : 0 NEDELJA 08.10.2023
19:30 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : BS TELEFONIJA 3 : 3 3 : 3
18:00 BEZINA : ŽIČE 2 : 15 1 : 8 SREDA 11.10.2023 V BEZINI - DOGOVOR
18:30 SD JESEN : KROTTENDORF
2 : 2 0 : 2  

 

8. krog sobota 14.10.2023

10:00 POHORJE TOURS : KROTTENDORF 6 : 4 4 : 1 NEDELJA 15.10.2023
18:00 BEZINA : SD JESEN 2 : 8 1 : 1 ČETRTEK 19.10.2023 V BEZINI - DOGOVOR
17:00 ŽIČE : BS TELEFONIJA 4 : 8 4 : 3 PRELOŽENO NEDELJA 22.10.2023 ob 18:00
20:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : PLESKARSTVO HIP 7 : 1 2 : 1  

 

9. krog sobota 21.10.2023

10:00 POHORJE TOURS : BEZINA 13 : 0 5 : 0 NEDELJA 22.10.2023
19:30 KROTTENDORF : BS TELEFONIJA 1 : 1 1 : 1  
18:00 SD JESEN : PLESKARSTVO HIP 6 : 2 3 : 2 SREDA 25.10.2023
17:00 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : ŽIČE
8 : 1 2 : 0  

 

10. krog sobota 28.10.2023

19:30 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : POHORJE TOURS 6 : 4 2 : 0  
10:00 PLESKARSTVO HIP : ŽIČE 1 : 5 0 : 1 NEDELJA 29.10.2023
17:00 BS TELEFONIJA : SD JESEN 1 : 3 0 : 3 V DRAŽI VASI
17:00 BEZINA : KROTTENDORF 0 : 5 - : - b.b.

 

11. krog sobota 04.11.2023

10:00 ŽIČE : POHORJE TOURS 3 : 3 1 : 1 NEDELJA 05.11.2023
18:30 FSTIM SPODNJE GRUŠOVJE : SD JESEN 8 : 1 3 : 1  
10:00 PLESKARSTVO HIP : KROTTENDORF 1 : 7 1 : 3 NEDELJA 05.11.2023
16:00 BEZINA : BS TELEFONIJA
2 : 9 1 : 5 v BEZINI

 

 

 

 

 

 

 

 

ZidSlavnih

 

 

SEZONA    ABSOLUTNO POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
1974     ZGORNJE LAŽE       
1975   ZGORNJE LAŽE       
1976   TEPANJE I       
1976-1977   TEPANJE       
1977-1978   ZEČE       
1978-1979   TEPANJE       
1979-1980   VITANJE I       
1980-1981   VITANJE I       
1981-1982   DRAŽA VAS       
1982-1983   DRAŽA VAS       
1983-1984   ZREČE       
1984-1985   VITANJE I       
1985-1986   VITANJE I       
1986-1987   DRAŽA VAS       
1987-1988   VITANJE I       
1988-1989   VITANJE I      
1989-1990   DOBRAVA       
1990-1991   LOČE       
1991-1992   VITANJE I      KONJICE    1991-1992
1992-1993   DRAŽA VAS I      KONJICE    1992-1993
1993-1994   VITANJE I      KONJICE    1993-1994
1994-1995   ECOTIP ORKAN      TATENBACH    1994-1995
1995-1996   VITANJE I      KONJICE    1995-1996
1996-1997   DSV IKTUS      LOČE    1996-1997
1997-1998   LJUBNICA      STRANICE    1997-1998
1998-1999   LJUBNICA      KONJICE    1998-1999
1999-2000   LJUBNICA      WRAVOR STRANICE    1999-2000
2000-2001   LJUBNICA      GOSTILNA KUZMAN    2000-2001
2001-2002   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2001-2002
2002-2003   KRAČUN LOČE      NIRVANA    2002-2003
2003-2004   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2003-2004
2004-2005   VITANJE I WEITENSTEIN      PETROL    2004-2005
2005-2006   LOČE AVTO KUK     LOČE    2005-2006
2006-2007   VITANJE I MOTO BAR      LOČE    2006-2007
2007-2008   UDARNIK KEBELJ  VITANJE MIZARSTVO LES  VITANJE MIZARSTVO LES  LOŠKI HRAM ŠUBI    2007-2008
2008-2009   KEBELJ GOSTILNA POZNE      OKNA IN VRATA SATLER  OKNA IN VRATA SATLER  LOŠKI HARM ŠUBI    2008-2009
2009-2010   TALCI  VITANJE MOTO BAR SEPI  VITANJE MOTO BAR SEPI  SIRENA GOSTILNA KUZMAN    2009-2010
2010-2011   SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  SEPI VOMJA VITANJE  PETROL SLOV. KONJICE    2010-2011
2011-2012   SEPI VOMJA VITANJE  STROJEGRADNJA MARGUČ  SEPI VOMJA VITANJE  LOŠKI HARM ŠUBI    2011-2012
2012-2013   SEPI VOMJA VITANJE  SPORT BILLY  SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2012-2013
2013-2014   SPORT BILLY  SPORT BILLY SPORT BILLY  FUŽINAR VITANJE    2013-2014
2014-2015   SPORT BILLY  TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK    TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK  FUŽINAR VITANJE    2014-2015
2015-2016   SPORT BILLY  SPORT BILLY  KOJOTI  FUŽINAR VITANJE    2015-2016
2016-2017   SVETI JERNEJ
SPORT BILLY
SPORT BILLY
FUŽINAR VITANJE    2016-2017
2017-2018   MIZARSTVO ŠKRINJAR
MIZARSTVO ŠKRINJAR MIZARSTVO ŠKRINJAR VEZJAK FASADE    2017-2018
2018-2019   BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA BS TELEFONIJA
PLESKARSTVO HIP MARAKANA    2018-2019
2019-2020   BS TELEFONIJA MIZARSTVO ŠKRINJAR PREKINJENO - COVID TGA JURIČ   2019-2020
2020-2021
  PREKINJENO - COVID LJUBNICA PREKINJENO - COVID PREKINJENO - COVID   2020-2021
2021-2022   ATMOSPHERE CAFE     TGA JURIČ    2021-2022
2022-2023   DRAŽA VAS DRAŽA VAS   TGA JURIČ    2022-2023
2023-2024   DRAŽA VAS DRAŽA VAS DRAŽA VAS KMN STRANICE    2023-2024
SEZONA    ABSOLUTNO   POKAL  SUPERPOKAL  VETERANI       SEZONA     
           
           
           
           
           

 

Borovnica1

 

 Pokal

 

 

 

{gallery}pokal{/gallery}

 

 

 

 

 T2                 avtoperla                  Krovstvo Borovnik                 IFS